E-Nabiz

E-Nabız doktor yorumları

14.12.2021
E-Nabız doktor yorumları

E-Nabız uygulaması günümüzde en çok kullanılan sağlık uygulaması olup hızlı, gizli, ücretsiz bir şekilde kullanılan tüm hastane işlemlerinizi gösteren ve ileriye yönelik işlemlerinizde yardımcı olan hastane dışındaki sağlık ocağı ve nöbetçi eczane gibi yerleri de içerisinde barındıran güncel bir uygulamadır.

E-Nabız doktor yorumları

E-Nabız uygulamasına gerekli adımları uygulayarak kaydınızı oluşturup giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra karşınızdaki ana sayfada tüm hastane geçmişinizi görebilirsiniz. Buradan isteğiniz gün ve saatte gelerek uygun tarihte olduğunuz herhangi muayene, aşı, tahlil gibi bir konu durumunda sizinle ilgilenen doktor veya hemşireyi elinizdeki bu belgelerle şikayet edebilir veya onlar hakkında yorum yapabilirsiniz. Sizden başka o doktora gelecek vatandaşlar için çok daha sağlıklı karar vermelerini sağlayabilir ayrıca sağlık çalışanlarının da daha dikkatli davranmalarını sağlamaya yardımcı olursunuz. Sağlık çalışanlarını yorumlama konusunda E-Nabız uygulamasına geliştirilen bir güncelleme ile birlikte “doktor puanlama” seçeneği getirilecekti.

Henüz aktif olmayan bu düşünce de sizinle ilgilenen herhangi bir doktora onun size olan ilgisine göre puan verip hem diğer vatandaşlara doktorun ilgilenme düzeyini gösterebilecek hem de bu konuda sağlık çalışanlarınında daha dikkatli olmasını sağlayabilecektiniz. Bu güncelleme yakın zamanda vatandaşların hizmetine sunulacaktır ancak şu durumda doktor yorumlarını internet üzerinden aratabilir ve sizlerde isteğiniz doktor hakkında yorumunuzu internete ekleyerek o doktora gidecek olan vatandaşlara bilgi vermiş olabilirsiniz. Dileriz ki tüm doktorlar güzel yorumlar alır ve vatandaşlar ile uygun şekilde ilgilenir herhangi bir sorun yaşanmaz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.