E-Nabiz

Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları

12.01.2022
Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları

Diğer birçok hastanede olduğu gibi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde doktorunuz sizden birtakım tahliller yapmanızı isteyecektir. Bu tahliller sayesinde hastalığınız olup olmadığı öğrenilecek veya hastalığınız varsa kesin tanı koyularak doğru tedavi uygulanacaktır.

Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları 2022 Sonuç Öğrenme

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaptıracağınız tahlillere yine Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinin laboratuvar bölümünden ulaşabilir veya ilgili bölümün sekreterliğinden bilgi alabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinin web sayfasına girerek T.C kimlik numarası, tahlillerinizi yaptırdığınız esnada size verilen arşiv numarası, kabul numarası ve örnek numarasını girerek tahlil sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yine tahlil yaptırdığınız ilgili bölümün sekreterliğinden randevu alarak tahlil sonuçlarınızı doktorunuza gösterebilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaptıracağınız tahlil sonuçlarınıza e nabız üzerinden de ulaşabilirsiniz. E nabız uygulaması, MHRS ’nin web sitesi veya web sitesi üzerinden T.C kimlik numarası ve e nabız şifrenizi girerek ana menüde yer alan tahlillerim kategorisinden tahlil sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine ait 0242 249 44 00 numaralı telefonunu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi t.c. ile laboratuvar sonuçları

Öncelikle Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaptıracağınız tahlilleriniz şahsınıza ait ise kendi T.C kimlik numaranız ile sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tahlil yaptırdığınız esnada sizlere örnek numarası, arşiv numarası ve kabul numarası verilecektir. Bu numaralar oldukça önemlidir. Tahlillerinizi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine gitmeden sadece hastanenin web sitesi üzerinden sorgulamanıza yardımcı olacaktır.

Öncelikle Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinin web sitesine girerek burada bulunan T.C kimlik numarası, tahlillerinizi yaptırdığınız esnada size verilen arşiv numarası, kabul numarası ve örnek numarasını girerek tahlil sonuçlarınıza ulaşabileceksiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinin web sitesi üzerinden tahlil sonuçlarınıza T.C kimlik numaranız ile ulaşabilir, indirebilir veya çıktısını da alabilirsiniz.

Dilerseniz e nabız veya MHRS üzerinden de tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesini 0242 249 44 00 numaralı telefondan arayarak tahlilleriniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi pet ct sonuçları

PET veya CT testi Pozitron Emisyon Testi (PET) ve Bilgisayarlı Tomografi (CT) denilen testlerde radyoaktif malzemeler kullanılarak hücrelerin fonksiyonları ve metabolizması hakkında detaylı bilgi verir. Boyutları ve yerleşim yerleri hakkında detaylı bilgi elde edilir.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaptıracağınız PET/CT sonuçlarınıza yine Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinin web sitesi üzerinden ulaşabileceksiniz.

Öncelikle Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaptıracağınız PET/CT test sonuçlarınıza T.C kimlik numarası, tahlillerinizi yaptırdığınız esnada size verilen arşiv numarası, kabul numarası ve örnek numarasını girerek ulaşabileceksiniz.

Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları 2
Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları 2

Yine PET/CT sonuçlarınıza e nabız üzerinden de ulaşabilirsiniz. 0242 249 44 00 numaralı telefondan Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevu nasıl alınır?

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinden randevu almak için Alo 182’yi arayarak istediğiniz poliklinikten randevunuzu alabilirsiniz. Yine MHRS üzerinden T.C kimlik no ve şifrenizi girerek randevu al seçeneği ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesini 0242 249 44 00 numaralı telefondan arayarak doktorlar, hastane ve randevular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi radyoloji sonuçları öğrenme

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaptıracağınız radyoloji sonuçlarınıza ilgili bölümün sekreterliğinden ulaşabilirsiniz. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine ait laboratuvardan da sonuçlarınıza ulaşabileceğiniz gibi e nabız üzerinden de radyoloji sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinin web sitesi üzerinden T.C kimlik numarası, örnek numarası ve kabul numarasını girerek radyoloji sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Soru – Cevap Bölümü

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerededir?

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Muratpaşa/Antalya’dadır.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine hangi otobüsler gider?

600, DC15A, KC06, LF09, LF10, TK51A, VC53, VC57, VF66 numaralı otobüsler Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yakınından geçer.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ücretli mi?

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde SGK’sı olmayan vatandaşlar için ücret uygulanmaktadır.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim numarası nedir?

0242 249 44 00 numaralı telefondan Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında detaylı bilgi alınabilir.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinden nasıl randevu alınır?

Alo 182 veya MHRS üzerinden Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine randevu alınabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.