E-Nabiz

Meteospasmyl Reçetesiz Satılır mı

03.01.2023
Meteospasmyl Reçetesiz Satılır mı
Meteospasmyl MuadiliMetigast, Metsikon, Metsil, Metsil Fort, Sab Simplex
Meteospasmyl Fiyat 202383.50 TL
Barkod Numarası8699543190020
Reçete RengiBeyaz reçete ile satılmaktadır

Meteospasmyl bağırsak kaslarının rahatlatılmasına yarayan kapsül içerikli ilaçtır. Özellikle bağırsak ve mide içerisinde oluşan spazmların giderilmesinde oldukça başarılı sonuç vermektedir. Sadece bağırsak değil aynı zamanda uterus kaslarının gevşemesinde de etki sağlamaktadır. Meteospasmyl bağırsak rahatsızlıklarında oldukça sık kullanılan ilaçlar arasında yer almaktadır. Meteospasmyl reçetesiz alınır mı kullanıcı hastalar tarafından merak konusu olmaktadır.

Meteospasmyl en fazla iki hafta kullanılmalı ve hastanın iyileşme göstermemesi halinde doktorun hastayı yeniden değerlendirmesi önemlidir. Bu sebeple Meteospasmyl kapsül ilacın doktor tarafından önerilmesi gerekmektedir. Meteospasmyl reçeteli mi kullanım sağlanır hastalar için önem teşkil eder. Meteospasmyl mide ve bağırsak hastalıkların iyileştirilmesi için kullanılmaktadır. Bu ilacın kullanılması için hastanın gastroenteroloji bölümü uzmanlarına görünmesi şarttır.

Meteospasmyl Reçetesiz Alınır mı

Meteospasmyl bağırsak ve mide ağrılarını kısa sürede rahatlatan alt batına yönelik kas gevşeticidir. Gaz sancılarını kolayca bertaraf etmesi ile oldukça etki sağlar. Hasta ilacı kullandıktan sonra eğer gaz sıkışması yaşıyorsan mide veya bağırsak yolu ile gazını çıkarabilmektedir. Meteospasmyl reçetesiz satılır mı sıklıkla mide ve bağırsak sorunu yaşayan kişiler için önemli bir sorudur. Ancak sorunun neden kaynaklandığını bilmeden ilaç kullanımı doğru değildir.

Magnezinc reçetesiz alınır mı

Meteospasmyl özellikle gebe ve çocuklar için uygun olmamaktadır. Reçetesiz Meteospasmyl eczaneden alınır mı merak edilmektedir. İlaç normal reçete ile kullanım sağlar. Bu yüzden eczaneden reçetesiz olarak 83.50 lira ödeyerek satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.