E-Nabiz

E-Nabız Boy Kilo Değiştirme

04.02.2023
E-Nabız Boy Kilo Değiştirme

E-Nabız boy kilo değiştirme, e-nabız boy kilo değiştirme nasıl yapılır, e-nabız ayarları ve e-nabız profil düzenleme gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Sağlık alanında en popüler olan E-nabız uygulamasında merak ettiğiniz e-nabız boy kilo değiştirme nasıl yapıldığını anlatacağız. Her yaştan insanın yapabileceği bu değiştirmeyi adım adım takip etmeniz gerekiyor.

E-Nabız boy kilo değiştirme nasıl yapılır?

E-Nabız sistemine uygulamadan yada e-devlet sisteminden giriş yapıyoruz. Giriş işlemini yaptıktan sonra ekrana gelen profil resmine basıyoruz. Daha sonra önümüze çıkan boy bölümünde gerçek boy bilgilerimizi yazıyoruz. Böylelikle e-nabız boy değiştirme işlemi bitiyor. Aynı bölümden kilo menüsüne basıyoruz. Karışımıza çıkan ekranda gerçek kilomuzu yazdıktan sonra değiştir diyoruz.

Aklınıza takılan sorular için soru cevap bölümümüzü kullanabilirsiniz. Ya da yorum bölümünü kullanarak soru sorabilirsiniz.

E-Nabız boy kilo değiştirme soru cevap bölümü

Soru:Boy değiştirme işlemini e nabız uygulamasında yapabilir miyim?

Cevap: Uygulama üzerinde boy değiştirme işlemi açık olduğu için boy değiştirme işlemini daima güncelleyebilirsiniz.

Soru: E nabız uygulaması üzerinden kilo değiştirme işlemi yapılabilir mi?

Cevap: E nabız üzerinden kilo değiştirme işlemi yapmak için, kilo değiştirme işlemi için geri bildirim yaparak kayıt oluşturulması gerekiyor.

Soru: Boy ve kilo değiştirme işlemini nerelerden yapabilirim?

Cevap: Kilo ve boy değişimi güncel olarak, google play store veya app store üzerinden indirdiğiniz e nabız uygulaması üzerinden değiştirebilirsiniz. Ayrıca e nabız web tarayıcı üzerinden boy ve kilo değişimini yapabilirsiniz.

Yorumlar
  1. gralion torile dedi ki:

    I am forever thought about this, appreciate it for posting.