E-Nabiz

Brelax Şurup Antibiyotik mi

15.01.2023
Brelax Şurup Antibiyotik mi
Brelax muadiliBeconyl, Bicana, Bricanyl duo, Bricanyl expektoran
Brelax reçetesiz fiyatı46.31 TL
Barkod numarası8699569570295
Brelax endikasyonlarıBalgam, nefes alma zorluğun ve öksürük durumlarında endikedir

Brelax nefes darlığına karşı kullanılan etkili bir ilaçtır. Birçok insan Brelax şurup antibiyotik mi diye merak etmektedir. Bilindiği üzere özellikle çocuklar için üretilen antibiyotik şuruplar mevcuttur. Bu yüzden Brelax şurupta antibiyotik içerikli olup olmadığına dair sorular bulunmaktadır. Brelax şurup antibiyotik değildir. Daha çok üst solunum yollarının genişletilmesi ve daha rahat nefes almaya yönelik kullanılmaktadır. Bununla birlikte balgam söktürücü özelliği de bulunmaktadır.

Brelax şurubun bir diğer etkisi ile öksürük sorununu en az düzeye indirmesidir. Brelax şurup kronikleşmiş göğüs hastalıklarında tek başına yararlı olmayacaktır. Bu yüzden tedavi edici olarak algılanmamalıdır. Rahatlatma amacı ile kullanımı mümkündür. Brelax şurup eczane fiyatı 46.31 TL olduğu gözlemlenmektedir.

Brelax Şurup Kullananlar

Brelax şurup akciğerlerin daha rahat çalışabilmesi adına destekleyici olarak kullanılmaktadır. Özellikle astım tedavisinde nefes darlığı çeken hastalara ek ilaç olarak verilmektedir. Brelax şurup kullananlar kişiler nefes almakta zorluk çeken hastalardır. Brelax şurup mutlaka doktor tavsiyesi ile verilmelidir. Çünkü tek başına kullanılması tedavi açısından pek etkili olmayabilmektedir.

Brelax şurup ne için kullanılır diye sorulduğunda genel amaç solunum yollarının rahatlatılması olarak cevaplamak mümkündür. Solunum yollarının iyileştirilmesi ile hastalar Brelax şurup kullandıklarında daha iyi nefes alabilir. Bununla birlikte broşlarda biriken balgamın sökebilirler. Solunum yollarında rahatsız edici iki temel sorun vardır. Biri nefes darlığı diğeri öksürük bu iki durumda da Brelax şurup etki gösterecektir.

Bunlara da göz atabilirsiniz

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.