E-Nabiz

Apikobal Antibiyotik mi

07.01.2023
Apikobal Antibiyotik mi

Apikobal B12 eksikliğinin görülmesi üzerine önerilen tablet ilaçlardır. B12 belirtilerinin sıklıkla görüldüğü hastalarda Apikobal kullanımı mümkündür. Apikobal plus antibiyotik mi en merak edilen sorular arasındadır. Ancak Apikobal tablet hapının antibiyotiklerle uzaktan yakından alakası yoktur. İlacın amacı B12 vitamini eksikliğinin giderilmesini sağlamaktadır.

Hastalardaki halsizlik, yorgunluk, vitamin eksikliğinden kaynaklı ağrıların iyileşmesi üzerine Apikobal ilaç doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. B sınıfı vitamin eksikliklerinde en az 30 en çok 90 tablet olarak satışta olan ilaç birçok hasta tarafından kullanılmaktadır. Bazı hastalar sinir iltihaplarının sonlanması adına Apikobal ilacı düzenli kullanmak durumundadır. Apikobal eczane fiyatı 80.89 lira olarak gözlemlenmektedir.

Apikobal Kullananlar

Apikobal B1,b12,b6 vitaminlerinden oluşan bir ilaçtır. Antibiyotiklerle bağlantısı olmamaktadır. Apikobal kullananlar düzenli kullanımlarda vitamin eksikliklerini giderebilirler. Bu anlamda vücut daha dinç ve enerjik olabilmektedir. Ancak hamilelikle ve emzirme dönemlerinde kullanılmaması gerekir. Bununla birlikte hastalar Apikobal ne için kullanılır merak etmektedir. Bu ilaç öncelikle vücudun günlük B vitaminini karşılamak amacı ile kullanılmaktadır. Bununla birlikle zona hastalarında da başarılı sonuçlar vermektedir.

Ağrı ve krampların sonlandırılmasında etkilidir. Özellikle kalp kasındaki bozukluklarda B12 takviyesi önem taşır. Bu gibi bir durumda da Apikobal oldukça tedavi edici bir ilaçtır. Romatizma hastalıklarında da Apikobal oldukça etki göstermektedir. İlacın etki edebilmesi için düzenli kullanımı şarttır. Doktorunuzun önerdiği şekilde almanız vitamin depolarının doldurulmasında işe yarayacaktır.

Apikobal muadiliBeneday, Apikobal plus
Apikobal reçetesiz eczane fiyatı80.89 TL
Barkod numarası8699527090025
Apikobal endikasyonlarıB12 vitamin eksikliğinin risk oluşturmasında endikedir

Benzer makalelerim

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.