E-Nabiz

Airpass Antibiyotik mi

16.01.2023
Airpass Antibiyotik mi
Airpass muadiliNerisat, Levmont, Levokast, Fixduo, Cetmont, Fixdual, Dual-air
Airpass reçetesiz fiyatı155.51 TL
Barkod numarası8697927090249
Airpass endikasyonlarıBurun iltihabı, astım tedavisi ve semptomların giderilmesinde endikedir

Airpass antibiyotik mi sorusunun cevabı hayırdır. Airpass antibiyotik değildir. Alerjik rinit (yani saman nezlesi) ve alerjik rinit ile birlikte olan astım tedavisiyle, bunlara yönelik belirtilerin giderilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Airpass oral yolla(ağızdan) alınır. 5 mg levosetirizin dihidroklorür ve 10 mg montelukast içeren pembe renkte, oblong, bikonveks, film kaplı iki katmanlı şekilde olan tabletlerdir. Airpass 30 ile 90 tablet içeren Alü/Alü blister ambalajlar ile piyasaya sunulup satılmaktadır.

Airpass yan etkileri arasında en çok; uyku hali, ağızda oluşan kuruluk, yorgunluk, hafif seyreden güç ve enerji kaybı, karın ağrıları, bulantı, rahatsız edici derece kaşıntı yer almaktadır. Eğer karaciğer ile böbrek yetmezliğiniz varsa, emzirme dönemindeyseniz ve aynı zamanda bazı şeker türevlerine karşı hazımsızlık yaşıyorsanız Airpass’ı kesinlikle kullanmamanız gerekir. Ayrıca merak edenler için, Airpass eczane fiyatı ise; 155,51 TL’dir.

Airpass Kullananlar

Airpass kullananlar bu ilaçtan genel olarak memnun kaldıklarından, düzenli kullanım itibariyle çok kısa süre içerisinde hastalık semptomlarının ortadan kalkarak rahatlama yaşadıklarından bahsetmektedir.

Kimi kişide hafif şiddetli bulantı, yorgunluk ve karın ağrılarına sebep olsa da, genel olarak oldukça etkili bir ilaçtır. Peki Airpass ne için kullanılır? özetlemek gerekirse; Airpass alerjik rinit(saman nezlesi) ve alerjik rinit ile birlikte olan astım tedavisiyle, bunlara yönelik belirtilerin giderilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Aranan makaleler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.