E-Nabiz

Bezmialem Tahlil Sonuçları Sorgulama

22.12.2021
Bezmialem Tahlil Sonuçları Sorgulama

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nde yaptırış olduğunuz tahlilleri rahat bir şekilde internetten öğrenebilirsiniz. Bu sorgulama işlemlerini sadece internetten değil telefon ile arayarak da sorgulayabilirsiniz. Tahlil sorgulama işlemi Bezmialem Vakıf Üniversitesi sonuç alma ekranı ile rahatlıkla hastanede yaptırmış olduğunuz tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Tahlil Sonuçları Ne Zaman Çıkar?

Bezmialem Vakıf Üniversitesi hastanesinde yaptırmış olduğunuz tahlillerin sonuçlarının çıkma süresi tabi ki yapılan tahlile ve sonucuna göre değişkenlik gösterebilir. Bahsetmiş olduğumuz bu süre idrar ve kan tahlilleriniz için daha kısa olabilir. Ancak daha detaylı ve kapsamlı inceleme gerektiren tahlil sonuçlarında bu süre uzayabilir.

Bezmialem Tahlil Sonuçları Sorgulama Ekranı

Bezmialem Vakıf Üniversitesi sonuç alma ekranı ile internet üzerinden bu hastane de yaptırmış olduğunuz tahlillerin sonuçlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sonuç ekranı doğrudan barkod numarası üzerinden sorgulama yapabilmenize yardımcı olacaktır. Bu nokta da barkod numarasını biliyor olmanız tahlil sonuçlarınız açısından oldukça önemlidir.

Bezmialem Randevu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bezmialem Vakıf Üniversitesi internet sitesinin adresine girerek online randevu al seçeneğine tıklıyorsunuz. Buradan sanki randevu alır gibi ilerlemeniz gerekiyor. Burada ki seçeneklerden randevu sorgulama diyerek hangi doktora hangi saat aralığında hangi poliklinikten randevu aldığınızı öğrenebilirsiniz.

Bezmialem E-Sonuç: Tahlil Sonucu Sorgulama

Bezmialem Vakıf Üniversitesi’inde yaptırmış olduğumuz tahlil sonuçlarını nasıl öğrenebiliriz? Bezmialem Vakıf Üniversitesi hastanesinden öğreneceğimiz tahlil sonuçlarını aşağıda ki adımları uygulayarak elde edebiliriz.

Aşağıda bulunan adımları takip edip Bezmialem Vakıf Üniversitesi sonuçlarını sorgulama yapabilirsiniz:

  • Öncelikle arama motoruna giriş yapın.
  • Ardından Bezmialem Vakıf Üniversitesi laboratuvar sonuçları linkine tıklayın.
  • Daha sonra ad, soyad, T.C kimlik no, baba adı, gibi bilgiler doldurularak ‘’Sorgula’’ butonuna tıklamanız gerekir.

Girmiş olduğunuz tüm bu bilgiler doğru ise karşınıza tahlil sonuçlarınız çıkacaktır. Belgenizi internet üzerinden indirebilirsiniz. Yapılan bu tahlil sonuçları yaptırmış olduğunuz doktorun sisteminde de görünmektedir. Bu sebeple doktora gitmeden tahlil sonuçlarınıza ulaşmış olacaksınız. Diyelim ki tedavi devamına Bezmialem Vakıf Üniversitesi hastanesinde devam etmek istemiyorsunuz o halde belgelerinizi indirip çıktı alarak başka bir doktora da danışabilirsiniz.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi Tahlil Sonuçları

Sabah saatlerinde verilmiş olan tahliller öğleden sonraya yetişmiş olur. Ancak öğleden sonra verilmiş olan tahliller ise ancak diğer güne çıkabilmektedir. Ancak cuma günü verilmiş ola tahliller araya cumartesi ve pazarın girmesi ile pazartesiye kalacaktır. Tahlillerin çıkma süresi istenen tahlile bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Telefon ile Bezmialem Sonuç Sorgulama

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hastanesi’nde yaptırmış olduğunuz tahlillerin sonucunu öğrenmek için hastaneyle iletişim kurabilirsiniz. Hastanenin telefon iletişim numaraları mevcuttur. Bu süreçte hastane yetkilileri sizlere hızlıca ulaşabilir ve sonuçlarınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Tahlil sonuçlarınızın e posta adresinize de gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi İletişi Bilgileri:

Adres: Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi – P.K. 34093 Fatih / İstanbul

Telefon Numarası 1: +90 (212) 453 17 00

Telefon Numarası 2: 0 212 453 0 453

Telefon Numarası 3: 2016 256 56 56

Mail: info.hastane@bezmialem.edu.tr

Sonuç ekran linki: https://labsonuc.bezmialemhastanesi.com/

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.