E-Nabiz

Silverdin Reçetesiz Satılır mı

14.11.2022
Silverdin Reçetesiz Satılır mı

Cilt üzerinde yer alan iltihaplı yaralarda tercih edilen Silverdin, krem özelliğinde olan bir ilaçtır. Ayrıca yaranın kaşıntıya dönüşmesinde de kullanılabilecek ve kaşıntının giderilmesine yardımcı olacaktır. Silverdin reçetesiz satılır mı sorusu genelde ani yaralanmalarda merak edilmektedir. Bundan dolayı da doktora yazdırmadan eczanelerden kolay bir şekilde ilacı almak isteyen hastalar, ilacı reçetesiz olarak satın alabilirler.

Silverdin reçeteli mi konusuna bakıldığında, ilacın reçeteli olmadığı görülmektedir. İlaç reçetesiz olarak da alınabilir. İlacı almadan önce eczacınıza nasıl kullanmanız gerektiğini sorabilirsiniz. Kimi yaralarda bu ilacın faydalı olmayacağından dolayı da bu krem tercih edilmeyebilecektir. Daha kötü bir durumla karşılaşmamak adına eczacınıza danışarak kullanım sağlayabilirsiniz.

Silverdin Reçetesiz Alınır mı

Diğer pek çok ilaç gibi Silverdin kremi de belli durumlarda kullanılması sakınca yaratabilecek bir kremdir. Özellikle gebeliğinizin son döneminde iseniz kremi kullanmanız önerilmemektedir. Bunun yanı sıra erken doğum bebeklerinde ve 2 aylıktan küçük bebeklerde krem kullanılmamalıdır. Silverdin reçetesiz alınır mı? Silverdin reçetesiz satılan ilaçlar arasında yer almakta. İlacı eczaneden almanız mümkündür.

Travocort krem reçetesiz satılır mı

Silverdin eczaneden alınır mı sorusuna bakıldığında da ilaç eczaneden alınabilmekte. Özellikle de alacağınız ilaçların internet sitelerinden değil de eczanelerden alınması önerilmekte. Kimi ilaçların orijinal olmaması durumunda yarardan çok zarara neden olabileceğini unutmamanız gerekiyor. Bundan dolayı Silverdin ilacını eczaneden kolayca temin edebilirsiniz. Kullanmadan önce de kullanma talimatını okumanız önerilmekte.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.