E-Nabiz

MHRS Hesap Bilgileri değiştirme

22.02.2022
MHRS Hesap Bilgileri değiştirme

Günümüz dünyasında artık birçok işlemi internet üzerinden tek bir tıkla halledebiliyoruz. Oturduğunuz yerden sadece bir mobil cihaz yardımı ile randevularınızı MHRS üzerinden alabilir ve sıranızı kapabilirsiniz. Ancak bazı zamanlarda, çeşitli nedenlerden ötürü MHRS tarzındaki uygulamalarda olan bilgilerimizi değiştirmek zorunda kalabiliriz. Bu nedenler, telefon numarası değişikliği gibi kişisel bilgiler olabilir. Peki MHRS hesap bilgileri değiştirme nasıl yapılır?

MHRS Hesap Bilgileri Değiştirme Nasıl Yapılır?

MHRS hesap bilgileri değiştirme, çoğu kullanıcının şifre, e-posta ve telefon numarası gibi bilgilerini değiştirmek istediğinde başvurduğu bir işlemdir. MHRS kullanıcı bilgilerinizi değiştirme sırasında T.C. kimlik numaranızı hiçbir şekilde değiştiremezsiniz. Ancak biraz önce de bahsettiğimiz gibi, şifrenizi yenileyebilir, e-postanızı değiştirebilir ve farklı bir telefon numarasına geçtiyseniz numaranızı güncelleyebilirsiniz. Peki MHRS hesap bilgileri nasıl değiştirilir?

MHRS hesap bilgileri değiştirme işlemi için ilk olarak ihtiyacınız olan şey MHRS mobil uygulaması olacaktır. Bunun için Google Play veya App Store üzerinden MHRS uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Ardından aşağıdaki adımları sırası ile takip edin.

  • MHRS uygulamasını açın.
  • T.C. kimlik ve şifrenizi yazarak hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından hesap bilgilerinizin yer aldığı sayfaya tıklayın.
  • Buradan T.C. kimlik numarası hariç, değiştirmek istediğiniz bilgiyi güncelleyebilirsiniz.

Bu sayede MHRS hesap bilgileri değiştirme işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. İşlemlerinizi sadece mobil uygulama üzerinden değil, dilerseniz MHRS sitesi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.