E-Nabiz

Vardenafil Reçetesiz Satılır mı

05.12.2022
Vardenafil Reçetesiz Satılır mı

Vardenafil, cinsel işlevlerinde bozukluk yaşamakta olan erkekler tarafından erken boşalmayı veya iktidarsızlık sorunlarını gidermek amacıyla kullanılan bir ilaçtır. Cinsel sorun yaşayan erkekler genellikle vardenafil ilaç almayı istemekte ve vardenafil reçetesiz satılır mı diye de merak etmektedirler. Vardenafil reçetesiz olarak satılabilmektedir. Vardenafil, penise kan akışını sağlayan damarların küçülmesini önleyen fosfodiesteraz türü ilaç grubundandır.

Vardenafil, penisin cinsel etkinlik durumunda yeteri kadar uzun süre kanla kalmasını sağlar. Genel olarak cinsel beraberlik başlamadan bir saat önce alınması uygun olur. Vardenafil ilaç günde bir defa alınması uygun olur. Vardenafil reçeteli mi? Normal reçeteli bir ilaçtır.

Vardenafil Reçetesiz Alınır mı

İktidarsızlık sorunu yaşayan bazı erkekler vardenafil almayı düşünmektedirler. Vardenafil reçetesiz alınır mı merak etmektedirler. Vardenafil iktidarsızlık sorunu yaşamakta olan bütün erkekler tarafından kullanılması uygun olur. Bu nedenle de reçetesiz olarak alınabilmektedir. Kalp hastalığı sorunu olan kişilere iktidarsızlık hapı yazılmaz.

Varfarin reçetesiz satılır mı

Vardenafil ilacının hafif geçen yaygın olan yan etkileri bulunur. Bu yan etkiler genel olarak baş dönmesi, mide bulantısı, ishal ve yüzde kızarmalar olmaktadır. Diğer bir yan etkisi ise eklemlerde ve kaslarda ağrıların meydana gelmesidir. Kalpte çarpıntı veya kalbin hızlı olarak atması durumlarında acil olarak doktora başvurmak gerekir. Bazı durumlarda vardenafil bir erkeğin 4 saat kadar ereksiyon halinde kalmasına neden olabilmektedir. Vardenafil almak isteyen kişiler, vardenafil eczaneden alınır mı diyerek araştırma yapmaktadırlar. Vardenafil kolay bir şekilde eczaneden alınır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.