E-Nabiz

182 Hattından Randevu Neden Alamıyorum

24.02.2022
182 Hattından Randevu Neden Alamıyorum

182 den neden randevu alamıyoruz, 182 hattından randevu neden alamıyorum, mhrs 182 randevu alma ve 182 çalışmıyor ne yapmalıyım gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Merkezi Randevu Sistemini (MHRS) aktif olarak kullanan birçok hastanın karşılaştığı sorunlar vardır. Merkezi Randevu Sisteminde web üzerinden randevu almak yerine 182 telefon hattından randevu almaya çalışan kişiler “ 182 hattından randevu alamıyorum ! “ şeklinde internet üzerinde aramalar yapmaktadır. Sizlere bu yazımızda “ 182 hattından randevu alamıyorum “ diyen kişiler için neden randevu alamadıklarının sebeplerinden kısaca bahsedeceğiz.

182 MHRS Randevu Hattından Neden Randevu Alamıyorum ?

182 numarası Merkezi Randevu Hattının iletişim numarasıdır. 182 hattından randevu alamayan kişiler için randevu alamamalarının birden fazla sebebi olabilir. Kamu hastanelerinde yaşanan yoğunluklardan dolayı birçok hasta istedikleri bölüme, istedikleri doktora veya istedikleri saate randevu alamamaktadırlar. Hastanelerde yaşanan yoğunluktan dolayı hastalar almak istedikleri randevulara erişim sağlayamazlar. Sistem üzerinde sınırlı sayıda randevu bulunmaktadır. Fakat bu randevulardan fazla insan randevu almaya çalışınca sistemde bulunan randevuların tamamı dolar var randevu alacak diğer kişiler yeni bir randevu alamaz.

Sistemde alabilecekleri randevuların hepsi dolunca hastalar randevu almak için yeni randevuların açılmasını beklemeleri gerekmektedir. Bu yüzden randevu almak isteyen hastalar sistem üzerinde randevuların açıldığı günü takip edebilir. Bu sayede randevuların açılmasıyla birlikte sistemde boş olan randevuları web üzerinden veya 182 MHRS Randevu Sistemi üzerinden kolaylık ile alabilir.

Hastalar , sistemin ilk açıldığı zaman randevularını almasının diğer bir avantajı da hastaların istedikleri saate , istedikleri doktora ve istedikleri bölüme randevu seçim şanslarının daha yüksek olmasıdır diyebiliriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.