E-Nabiz

Travogen Krem Reçetesiz Satılır mı

15.12.2022
Travogen Krem Reçetesiz Satılır mı

Travogen krem, treclin etken maddesini içerisinde bulunduran bir ilaçtır. 30 gramlık tüplerde piyasada bulunur. Travogen krem beyaz, pürüzsüz ve parlak bir kremdir. Travogen krem 16 yaş üstü kişilerde deri üzerinde oluşan mantar ve diğer bakterilerin tedavisinde kullanılmaktadır.

Travogen krem reçetesiz satılır mı? Travogen krem reçetesiz olarak satışı yapılmaktadır. Vücutta meydana gelen kaşıntı, deride pullanma ve kızarıklık gibi durumların tedavisinde kullanılır. Travogen reçeteli mi? Travogen krem beyaz reçeteli bir krem olmaktadır. Bu nedenle piyasada rahatlıkla satılmaktadır.

Travogen Krem Reçetesiz Alınır mı

Doktorunuzun size söylediği şekilde kullanmanız durumunda etkisini çok çabuk görürsünüz. Travogen krem reçetesiz alınır mı? Travogen krem beyaz reçeteli olması nedeniyle reçetesiz olarak kolayca alabilirsiniz. Cildi temizledikten sonra günde sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa az miktarda Travogen kremini sivilceli bölgelere uygulayın. Daha sonra ovun. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkayınız. Tedavi süresi hastalığın durumuna göre normalde 3 ayı geçmemelidir.

Zalain krem reçetesiz satılır mı

Travogen krem eczaneden alınır mı? Travogen krem beyaz reçeteli ilaç olması nedeniyle eczanelerden reçetesiz olarak kolayca alabilirsiniz. Travogen kremi insanlarda oluşan pişik, basur ve güneş yanığı gibi durumlarda kullanmayınız. 2 hafta boyunca Travogen kremin kullanılması durumunda yararlarını görmeye başlarsınız. Travogen kremin faydaları şunlardır.

  • Kişilerde meydana gelen mantar oluşumunu önler.
  • Deride oluşan enfeksiyonları temizlemeye yardımcı olur.
  • Ciltte oluşan kaşıntıların giderilmesinde etkili olur.
  • Deride meydana gelen pullanmaları yok eder.
  • Cilt üzerindeki kızarıklıkları yok etmede etkili olur.
Travogen krem eczaneden alınır mı
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.