E-Nabiz

MHRS Uygulamasına Giremiyorum

16.02.2022
MHRS Uygulamasına Giremiyorum

MHRS uygulamasına giremiyorum, sistem hatası yüzünden Mhrs ye giremiyorum, Mhrs nasıl girebilirim ve mhrs mobil uygulamasına giremiyorum gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS), Sağlık Bakanlığı’na bağlı kurumlardan hizmet görebilmek için hızlı ve güvenilir şekilde randevu almayı sağlayan bir projedir. MHRS uygulamaları, mobil ve bilgisayar tabanlı cihazlara uyumlu olarak düzenlenmiştir. Bunun yanında ALO 182 çağrı hattı, sizlerin internete ulaşamadığınız zamanlarda telefon aracılığıyla da konforlu bir şekilde randevu alabilmenizi sağlar.

MHRS Uygulamasına Giremiyorum

Küreselleşen dünyada çok hızlı gelişen teknoloji hayatımızın her noktasında bize büyük bir konfor sağlarken zaman zaman çeşitli aksiliklere de neden olmaktadır. İnternette yaşanan sıkıntılar, internet aracılığı ile kullanılan MHRS sisteminde de belli sorunları beraberinde getirebilir. Randevu almak için uygulamalara giren vatandaşlar MHRS’ye girişte sorunlar yaşayabilir. Bu sorunlar e devlet girişleri ya da uygulama girişlerinde değişkenlik gösterirken bu sorun sizden ya da sistemden kaynaklanıyor olabilir.

MHRS’ye Nasıl Girebilirim?

MHRS randevu sistemine giriş yaptığınızda sistem size hata uyarısı veriyorsa öncelikle hata nedenini incelemeniz gerekmektedir. Uyarı kullanıcı adınız ve şifreniz ile alakalı ise kullanıcı adınız doğru yazdıktan sonra şifrenizi de doğru girmenizi öneririz. Şifreye yönelik hata uyarısı devam ediyor ise şifre değişikliği yaparak sisteme giriş yapmayı gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu işlemlere rağmen kullanıcı adı ve şifreyle ilgili hata devam ediyor, ne yaparsanız yapın uyarıyı engelleyemiyorsanız kullandığını cihazı değiştiriniz. Farklı bir cihazdan tekrar uygulamaya girmeyi deneyiniz.

MHRS randevu sistemine giriş yapılamama nedeni sistem ile alakalı ise kullanıcı olarak herhangi bir çözüm oluşturamazsınız. Hata, uygulamadan kaynaklandığı için sistemin tekrar aktif olmasını beklemelisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.