E-Nabiz

MHRS Telefon Numarası Kabul Etmiyor

03.05.2022
134
MHRS Telefon Numarası Kabul Etmiyor

MHRS telefon numarası kabul etmiyor diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu yazımızda MHRS sisteminde var olan birtakım sorunlara ilişkin yapmanız gerekenlere dair bilgiler vereceğiz. Bunların en başında da sistemde yer alan aksaklıklar olacak. Telefon numarası kabul etmeme sorunu ve bu soruna dair neler yapılması gerektiğine ilişkin bilgiyi bu alanda bulabilirsiniz.

MHRS Telefon Numaramı Neden Kabul Etmiyor

MHRS sistemi, vatandaşların sağlık kurumlarından kolaylıkla randevu alabilmeleri adına oluşturulmuş bir uygulamadır. Buraya kayıt olma sırasında sizden iletişim bilgileri ister. Ancak bazı durumlarda verdiğiniz telefon numarasını da kabul etmez. Bu nedenle şikayet sitelerinde MHRS telefon numaramı kabul etmiyor diye çok fazla şikayet ile karşılaşabilirsiniz. Bunun bir nedeni sistemin arıza veriyor olmasıdır. Başka bir tarayıcıdan ya da mobil uygulamadan telefon güncellemesi yapabilirsiniz. Ancak buna karşın kabul etmiyor ve hata veriyor ise, 182’yi arayarak bu durumu bildirmeniz gerekir.

E nabız e posta kabul etmiyor

Telefon güncellemesi yaparken de yeni bir telefon girişi yapmanız gerekir. Ancak mevcut telefon numarasını silmenizi sistem onaylayamayabilir. Böyle bir durumda da ilk iş başka bir tarayıcıdan ya da uygulamadan giriş yapmak olmalıdır. Sistemsel arızalar farklı tarayıcılar kullanılarak giderilebilir. Ancak uzun süreli bir sistem arızası olduğunda da bu durumun bildirilmesi gerekir.

Randevular telefon numarası ile alınır. Randevu bilgileri güncel iletişim numaralarına gelir. Bu nedenle sisteme her zaman güncel telefon numarası yüklemelisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.