E-Nabiz

E-Nabız birincil e-posta değiştirme

07.01.2023
E-Nabız birincil e-posta değiştirme

E-Nabız Google Play Store’da 10 milyondan fazla indirmesi bulunan; hastane, eczane, randevu ve hastalık geçmişiniz adına birçok bilgiyi içinde barındıran bir uygulamadır.

E-Nabız birincil e-posta değiştirme (ADRES)

E-Nabız uygulamasına kayıt olup (dilerseniz e-devlet üzerinden kayıt olmaya gerek kalmadan) giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra sadece birincil e-posta değil kişisel bütün bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. E-posta değişimi için ise E-Nabız uygulamasına giriş yaptıktan sonra adınız soyadınızın yazdığı kısmın hemen üzerinde bulunan profil simgesine tıkladıktan sonra açılan sayfada “iletişim bilgileri” kısmında e-posta adresinizi görebilirsiniz veya e-postanız henüz kayıtlı değilse bile E-posta’nızın hemen sağındaki kırmızı renkli “düzenle” butonuna basarak karşınıza çıkan ekranda istediğiniz e-posta adresini yazıp kaydedebilirsiniz. Kaydettiğiniz ilk e-posta adresi sizin birincil e-posta adresiniz olacaktır.

Birden fazla e-posta adresini kaydederseniz ve birincil e-posta adresinizi değiştirmek isterseniz yine aynı “düzenle” butonuna basınca karşınıza çıkacak olan ekranda e-posta adresleriniz olacaktır. Birincil e-posta dışındaki hesapların hemen altında “birincil e-posta yap” butonu bulunur. Buraya tıklayarak istediğiniz e-posta adresinizi birincil e-posta yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.