E-Nabiz

Erdem Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

25.02.2023
Erdem Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

Doktorlar hastalığınıza tanı koymak amacıyla sizden birtakım tahliller isteyebilirler, tüm hastanelerimizde olduğu gibi Erdem Hastanesi’nde de birçok tahlil mevcuttur. Doktorlar hastalığınızın nasıl seyrettiğini takip etmek amacı ile sizden sürekli olmasa da ara sıra birtakım tahliller isteyebilirler bu tahliller sonucunda hastalığınıza da tanı koyulup doğru tedavi yöntemi seçilir.

Erdem Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2023 Sonuç Öğrenme

Erdem Hastanesi tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için cep telefonunuzun arama motoruna Erdem Hastanesi tahlil sonuçları yazabilirsiniz. Karşınıza çıkan ilk sayfaya tıklayabilirsiniz. Ana sayfada yer alan online işlemler kategorisinden tahlil sonuçlarını seçebilirsiniz. Karşınız da açılacak olan sayfada E sonuç başlıklı bir kategori açılmaktadır, burada Hastanenin hangi şubesinde tahlil yaptırdığınız seçtikten sonra T.C kimlik numaranızı ve güvenlik için işlem sonucunu girip şifre alabilirsiniz sonrasında ise tahlil sonuçlarınızı ulaşabilir veyahut tahlil sonuçlarınızı indirebilirsiniz.

Tahlil sonuçlarınıza e-nabız üzerinden T.C kimlik numaranızı ve e-nabız şifrenizi girerek, Ana sayfada tahlilleri kategorisinden ulaşabilir ve yahut geçmiş tahlilleriniz ile karşılaştırma yapabilirsiniz Eğer e-nabız şifreniz yoksa aile hekiminden alacağınız tek kullanımlık erişim kodu ile e-nabız’a giriş yapabilirsiniz.

Erdem Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2
Erdem Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2

Dilerseniz hastaneye ait 0 850 242 0 494 numaralı telefonu arayarak hastane hakkında ve tahlil sonuçlarınız hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Erdem Hastanesi Online Randevu Nasıl Alınır

Erdem hastanesinden randevu almak istiyorsanız Erdem Hastanesi’nin web sitesi üzerinden online randevu seçeneği ile randevu işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Hastanenin 3 adet şubesi bulunmaktadır. Çakmak Erdem Hastanesi, Çamlıca Erdem Hastanesi ve Güneşli Erdem Hastanesi. Bu şubelerden herhangi birini seçerek sonrasında bölüm daha sonrasında Doktor seçimi ile ilerleyin tarih ve saat bilgilerinizi seçerek hasta bilgileriniz doldurduktan sonra randevunuzu onaylayabilirsiniz yine bu kategoriden online randevu iptali ile almış olduğunuz eğer randevunuzu iptal edebilirsiniz.

Erdem Hastanesi COVID-19 Test Sonucu Nasıl Öğrenilir

Erdem Hastanesi’nde yaptıracağınız covid testlerinize yine Erdem Hastanesi’nin web sitesi üzerinden PCR laboratuvar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Birçok hastanede olduğu gibi Erdem Hastanesi’nde de Covid testi yapılmaktadır. Online işlemler menüsünden Tahlil sonuçlarım kategorisinden Covid sonucunuzu ulaşabilir Covid testinizin pozitif veya negatif olduğunu öğrenebilirsiniz. Dilerseniz hastaneye ait 0 850 242 0 400 94 numaralı telefonu arayarak koronavirüs testiniz hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Covid estiniz ile alakalı e-nabız üzerinden de bilgi alabilirsiniz T.C kimlik numaranız ile e-nabız’a giriş yaptıktan sonra tahlilleri kategorisinden testinizi sorgulayarak testinin pozitif veya negatif olup olmadığını öğrenebilirsiniz

Erdem Hastanesi Online Tahlil Sonuçları Nasıl Sorgulanır

Erdem Hastanesi’nde yaptırmış olduğunuz tahlil sonuçları laboratuvar sonuçları veya radyolojik görüntülerini de online işlemler menüsünden ulaşabilirsiniz. Erdem Hastanesi’nin web sitesinde bulunan online işlemler kategorisinden tahlil sonuçlarımı sekmesinden hastane T.C kimlik no ve güvenlik işlemlerini tamamlayarak tahlilleriniz, radyolojik görüntülerinizi veya laboratuvar sonuçlarınıza da ulaşabilirsiniz.

Hastaneye ait 0 850 222 0 400 94 numaralı telefondan tahlil sonuçlarınız laboratuvar sonuçlarınız veya radyolojik görüntülemeleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Erdem hastanesi tahlil sonuçları sorgulama ekranı: https://www.erdemhastahanesi.com.tr/tr/e-laboratuvar

Soru – Cevap Bölümü

Erdem Hastanesi nerededir?

Erdem hastanesi Ümraniye, İstanbuldadır.

Erdem Hastanesi ücretli midir?

Erdem Hastanesi özel hastane olması sebebi ile ücretlidir.

Erdem Hastanesi covid testi yapılmakta mıdır?

Erdem Hastanesi pcr laboratuvarı olmakla birlikte covid testi yapılmaktadır.

Erdem Hastanesi kimindir?

Erdem Hastanesi AKP İstanbul Milletvekili Metin Külünt’e aittir.

Erdem Hastanesi iletişim numarası nedir?

Erdem Hastanesi telefon numarası 0 850 222 0 400 94 ile iletişim kurabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.