E-Nabiz

E-Nabız Üniversite Hastaneleri

17.01.2023
E-Nabız Üniversite Hastaneleri

E-nabız üniversite hastaneleri hakkında bilgi verir mi? Üniversite hastanelerinde çıkan tahliller, raporlar ya da muayene geçmişine mi bakmak istiyorsunuz? O zaman buradan ayrılmadan içeriklerimize bakmaya ne dersiniz?

E-Nabız üniversite hastaneleri

e-nabız üniversite hastanelerinde yer alan ziyaretlerin ve raporların sunumunu sisteminde paylaşır. Üniversite hastanesi, aile sağlık poliklinikliği, özle hastane araştırma hastaneleri olsun fark etmeksizin almış olduğunuz her sağlık sistemi, içeride yer almaktadır. Güvenilir bir bilgi için sizler de güvenilir şekilde sistemden yararlanmak isteyebilirsiniz. Bunun için de e-nabız üniversite hastanelerinde yapmış olduğunuz hastalık ziyaret geçmişini e-nabız uygulaması üzerinden ziyaretlerim bölümünden bulabilirisiniz. Hastalıklarım kısmında burada yer alan ve konulmuş tanıları bulabilirsiniz.

Tahlillerim kısmında ise, üniversite hastanelerinde sizden istenen tahlil sonuçlarını görebilirisiniz. Radyoloji raporlarım kısmı ile, hastanede yaptırmış olduğunuz radyolojik geçmişi kolaylıkla bulabilirsiniz. Ziyaret, reçete, rapor, hastalık vb. alandan yararlanmak için sizler de e-nabız sistemini aktif olarak kullanabilirsiniz. Çünkü sağlık bilgilerinize ilişkin verilen her detayı burada bulabilmek son derece mümkün olacaktır.

Bilindiği üzere üniversite hastanelerinden randevu almak da zorlayıcı bir süreçtir. Bunun için hastaneye gitmeye gerek kalmadan direkt olarak e-nabız sistemi üzerinden randevu alacağınızı biliyor muydunuz? İletişim numarasını bulmadan, hastaneyi aramadan ya da gitmeden direkt bu sistemi kullanarak hastanedeki hekimlerin muayene zamanlarını inceleyebilirsiniz. Hastane ve hekim ismi yazarak Keşfet kısmında yer alan randevu bölümü kullanırsınız. Randevu almanın en kolay hali olarak masaüstü ya da uygulama üzerinden sistemi kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.