E-Nabiz

E nabız tahlil sonuçları silme

20.02.2023
E nabız tahlil sonuçları silme

E-Nabız uygulaması günümüzde milyonlarca kullanıcısı olan bizlere hastane randevusu alma, tahlil sonucu, röntgen sonucu gibi hastanede ki birçok bilgiye erişme ve kolay bir şekilde yapma imkanı; en yakın sağlık ocağı ve eczane gibi hastane dışı sağlık hizmetlerini de içerisinde barındırma imkanı sağlayan en güncel ve ücretsiz kullanılan sağlık uygulamasıdır.

E nabız tahlil sonuçları silme

E-Nabız uygulamasına gerekli e-devlet bilgileriniz üzerinden kayıt yaptırabilir ve giriş yaptırabilirsiniz. E-Nabız uygulamasına girdikten sonra ana sayfada henüz kayıt aşamasında girdiğiniz kişisel sağlık bilgileriniz ile karşılaşırsınız ve bu bilgileri isteğiniz zaman değiştirebilirsiniz, silebilirsiniz. Yine ana sayfa üzerinde sayfayı yukarı iterek sayfanın aşağısında tahlil sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz. Burada yaptırdığınız tüm tahlilleri ve sonuçlarını çok hızlı bir şekilde görebilirsiniz. Bakmak istediğiniz tahlil sunucunuz için uygun tarih ve saate gelerek sonucu bulabilir ve detaylarını görüntüle seçeneği ile daha detaylı bir şekilde bakabilirsiniz.

Detaylarını da inceleyebildiğiniz herhangi bir Tahlil sonucunu silmek için üzerine bastığınızda çıkan “bana ait değil” butonuna basıp karşınıza çıkan onaylama butonu ile de bana ait değili seçerseniz tahlil sonucu artık E-Nabız uygulamanızdan kaldırılır. Size ait olmadığını veya kaydını kaldırmak istediğiniz tahlil sonucunu bu şekilde uygulamanızdan silebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta kaydını yok etmek istediğiniz tahlil sonucunu doğru seçmeniz çünkü tekrar gerek olması durumunda kaldırdığınız bilgilere tekrar ulaşma şansınız zordur bir kere daha tahlil vermek zorunda kalabilirsiniz

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.