E-Nabiz

E Nabız kolonoskopi sonucu nasıl öğrenilir

09.03.2022
E Nabız kolonoskopi sonucu nasıl öğrenilir

E Nabız kolonoskopi sonucu nasıl öğrenilir, kolonoskopi sonucunu nasıl öğrenebilirim, kolonoskopi sonucu ne zaman belli olur ve e nabız kolonoskopi sonucu gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. E nabız sistemi üzerinden tahlil sonuçlarınız radyoloji görüntüleriniz ve randevularınızı kontrolünü yapabilmektesiniz. Hastanelerde veya Aile sağlığı merkezlerinde yaptırmış olduğunuz tahlillerinizin sonuçlarına e nabız sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz.

E Nabız kolonoskopi sonucu nasıl öğrenilir

E nabız sistemine giriş yapabilmek için öncelikle T.C. kimlik numaranız veya şifrenizin olması gerekir. E-nabız sistemine üye olmadıysanız öyle hekiminizden alacağınız tek kullanımlık erişim kodu ile e-nabız sistemine giriş yapabilirsiniz. E-nabız sistemine üye olabilmek için, e nabız sistemi giriş sayfasında yer alan kimlik bilgilerini ve kişisel bilgileri eksiksiz doldurarak sisteme erişim sağlayabilirsiniz. Sisteme üye olduktan sonra tahlilleriniz, radyoloji görüntüleriniz gibi birçok hizmetten faydalanabileceksiniz.

E nabız sistemi üzerinden tahlil sonuçlarınızı ve radyoloji sonuçlarınızı görüntüleyebilir, bir önceki tahlil veya radyoloji sonuçlarınızla kıyaslama yapabilirsiniz. E nabız sistemi üzerinden kolonoskopi sonuçlarınızı ulaşabilmek için öncelikle e-nabız sistemine giriş yapmanız gerekmektedir. giriş yaptıktan sonra e nabız sistemi ana sayfasında yer alan Tahlil Sonuçlarım sekmesine tıklayarak tahlil sonuçlarınızı ulaşabilirsiniz. Dilerseniz grafik sekmesi üzerinden tahlillerinizin değer aralıklarına da ulaşabilirsiniz. Tahlillerinizi, bir önceki tahlilinizle kıyaslayabilir, grafik olarak indirebilir veya listeleyebilirsiniz.

Kolonoskopi görüntülerinizi ise e-nabız sekmesinin ana sayfasında yer alan radyoloji görüntüleri isimli kategoriden ulaşabilirsiniz. Tahlil veya radyoloji sonuçlarınıza hastanelerin laboratuvar bölümlerinden de ulaşabilirsiniz. e nabız sistemi sizlere hastaneye gitmeden evinizden rahatlıkla tahlil veya radyoloji görüntülerinize ulaşabilme imkanı sunmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.