E-Nabiz

Citoles Reçetesiz Satılır mı

13.09.2022
Citoles Reçetesiz Satılır mı
Citoles MuadiliAvertyn, Cipralex, Esram, Esmax, Eslorex
Citoles Fiyatı66.33 TL
Barkod Numarası8699514096375
Reçete RengiBeyaz Reçete

Sizlere bu yazımızda citoles reçetesiz alınır mı, citoles reçetesiz satılır mı, citoles aç mı tok mu ve hangi ilaçlarla kullanılmaz bilgileri anlatacağım.

Citoles Nedir Ne İçin Kullanılır

Citoles, reçeteli antidepresan ilacıdır. Depresyon ve anksiyete tedavisinde kullanılmaktadır. Citoles beyindeki serotonin hormonunun miktarını arttırarak zihinsel dengeyi korur. Citoles doktor kontrolünde ve reçete yazılan ilaçtır. Dozu ne kadar kullanılacağını doktorunuz ayarlar.

Citoles İlacının Yan Etkileri Nelerdir

Her ilacın yan etkisi olduğu gibi bu ilacın da elbette bu ilacın da yan etkileri mevcuttur. Bunları eğer listelersek bir çok maddesi var fakat sağlık için bu etkileri kullanmadan önce okuyup bilinçlenmek önerilir. Lütfen sağlığınız için bu yan etkileri önemseyin. Kişiden kişiye yan etkileri değişebilir bazen de yan etki olmayabilir

 • İştahta değişiklikler
 • Mide bulantısı
 • Endişeli hal
 • Kilo değişimleri
 • Halsizlik
 • Sürekli uyku hali
 • Cinsel isteksizlik

Citoles kullandıktan sonra psikolojik sorunlar ortadan kalksa bile mutlaka psikolojik yardım almalısınız. Citoles ilacını, epilepsi, diyabet, kalp hastaları, karaciğer ve böbrek hastaları da kullanmamalıdır.

Citoles Aç mı Yoksa Tok mu Kullanılır

Citoles ilacı günde tek sefer ve istediğiniz gibi sizi sarsmayacak şekilde aç veya tok karnına alınabilir.

Citoles Reçetesiz Alınır mı

Citoles ilacı, eczanelerden reçetesiz alınabilir fakat doktor kontrolünde kullanmakta fayda vardır.

Citoles Hangi İlaçlarla Kullanılmaz

Citoles ilacı, migren, bazı antidepresanlar ile kullanılmamalıdır.

Cedrina reçetesiz satılır mı yazıma da göz atabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Derya dedi ki:

  Merhaba citoles isimli ilacı doktorum bana heyecan ve korku tedavisi için reçete etti fakat benim bazen dideral içmem gereken durumlar oluyor doktora sormayı unuttum acaba bu iki ilacı kullansam sıkıntı olur mu diderali çeyrek yahut yarım alıyorum.

  1. Admin dedi ki:

   Merhaba düşük dozda citoles kalpte ritm bozukluğuna sebep olmaz. Eğer doktor yazdıysa alın bence. Doktorunuz size yazarken sizin aldığınız ilaçları görebiliyor, emin olmak için doktorunuza da sorabilirsiniz.