E-Nabiz

E-Nabız Rapor Ektedir Ne Demek

19.01.2023
E-Nabız Rapor Ektedir Ne Demek

e-nabız rapor ektedir diye bir veri çıkar. Bu veri ne anlama gelir merak ediyor olabilirsiniz. Bunun anlamını öğrenmek için bu alana göz atın ve e-nabız hakkında bilinmeyenleri de bu kapsamda kolaylıkla keşfetmeyi unutmayın.

E-Nabız rapor ektedir nedir

e-nabız raporları sizin iş görmemezlik adına aldığınız sağlık raporlarını oluşturmaktadır. Bunun için sisteme giriş yapmalı ve sol tarafta yer alan raporlarım kısmını tıklamalısınız. Raporlarım kısmına bugüne ilişkin almış olduğunuz raporlar ortaya çıkacaktır. Herhangi bir adli vaka ve kayıt olabilir. İş göremezlik raporu olabilir. Sağlık verilerinizin durumuna bağlı olarak oluşturulmuş salık raporları bulunabilir. Burada tüm mevcut raporlarınıza ulaşım sağlayabilmek mümkündür. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli özellik ise, raporların sayfaya sığmamasıdır. Bunun için de raporu ek şeklinde sunmaktadır. Güzel düşünülmüş, önceden düzenlenmiş ve indirmenize kolaylık oluşması açısından planlı yerleştirilmiştir.

Sistemde ana sayfada çıkan raporları görürsünüz. Raporun numarası, raporun takip numarası, raporun türü ve başlangıç. – bitiş tarihi gibi düzenlemeleri bulabilirsiniz. Böylelikle rapor söz konusu olduğu zaman güvenilir bir şekilde ulaşım sağlarsınız. Ancak iş yerine iletmeniz gereken bir belge olması gerekir. Bu da yanda ek halinde sunulur. PDF butonuna bastığınız zaman ilgili raporun ek halini görebilirisiniz. Burada rapor detayını çıktı olarak alabilirsiniz. İletmek istediğiniz yere iletmeniz için bir sayfa olarak hazırlanmış raporlarınız e-nabız verilerinde düzenli olarak saklanır. Silinme ya da kaybolma yaşamaz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.