E-Nabiz

Acnegen Antibiyotik mi

15.01.2023
Acnegen Antibiyotik mi
Acnegen muadiliZoretanin, Roaccutane, Aknetrent,
Acnegen reçetesiz fiyatı55.52 TL
Barkod numarası8699821190100
Acnegen endikasyonlarıKonglobat akne ve kalıcı yara izi tedavisinde endikedir

Acnegen şiddetli sivilce tedavisinde kullanılan izotretinoin etken maddesine sahip bir ilaçtır. Acnegen antibiyotik mi merak edilmektedir. Acnegen antibiyotik değildir. Antibiyotiklere göre çok daha güçlü bir tedavi içeriği bulunmaktadır. Hatta Acnegen kullanımı söz konusu bir hasta doktor kontrolü ile ilacı kullanmak zorunluluğundadır. Acnegen cilt kusurlarına yol açan nodüler yapıdaki sivilce sorunlarını gidermek amacı ile kullanılmaktadır.

Bu ilacın kullanılması için dermatolojik reçete şarttır. Acnegen ayrıca sivilcelerin bıraktığı izleri de bertaraf edebilmektedir. Acnegen kullanan hastalar doktorun ön gördüğü testlerden düzenli olarak geçmelidir. Özellikle karaciğer fonksiyonları kontrol altında tutulmalıdır. Acnegen eczane fiyatı 55.52 TL olarak gözlemlenmektedir.

Acnegen Kullananlar

Acnegen akne ve sivilce tedavisinde kullanılan önemli ilaçlar arasındadır. Ancak kullanım süresi boyunca hasta dikkat etmelidir. Acnegen cildi kurutarak sivilce sorununu ortadan kaldırmak için geliştirilmiştir. Bu yüzden özellikle iç organların hasar görme olasılığı yüksektir. Hamilelikte kesinlikle kullanılmamalıdır. Acnegen kullananlar ilacın etkisinden memnun olsalar da kullanım süresi boyunca yan etkilere maruz kalabilmektedir.

Sivilce sorunu ile karşı karşıya olan ergenler on iki yaşından itibaren Acnegen ilacını doktor kontrolünde kullanabilmektedir. Acnegen ne için kullanılır merak edenler için bir kere daha dile getirelim. Şiddetli sivilce ve akne sorunlarında cildi olabildiğince arındıran önemli bir ilaçtır. Sadece sivilce sorununu çözmez aynı zamanda sivilcelerin bıraktığı derin yara izlerini de cilt üzerinden silmektedir.

Diğer yazılarım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.