E-Nabiz

E nabız öğrenci Girişi

22.01.2023
E nabız öğrenci Girişi

E-Nabız gelişen teknoloji sayesinde sağlık alanında bizlere hizmet veren tüm hastane, sağlık ocağı ve eczane işlemlerimizi çok hızlı bir şekilde yapmamızı sağlayan sürekli kendini güncelleyen, yeni hizmetler sunan ve tüm bunları ücretsiz sağlayan bir sağlık uygulamasıdır.

E nabız öğrenci girişi

E-Nabız uygulamasına telefon, tablet, bilgisayar gibi tüm teknolojik aletlerinizde kayıt yaptırabilir ve uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamanın tüm kayıt aşamalarını tamamlayınca içerisinde tüm hastane geçmişinizi görebilirsiniz ve yine ileride alacağınız randevu işlemlerini yapabilirsiniz.

E-Nabız uygulamasına e-devlet üzerinden kayıt olup giriş yapabilirsiniz bunun için öğrencilik durumunuzdan ziyade 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Yani E-Nabız uygulamasını kullanabilmek için öğrencilik durumunuzun pek bir önemi yoktur 18 yaşını doldurmuş iseniz E-Nabız uygulamasına kayıt olabilirsiniz.

18 yaşında lise veya üniversite öğrencisi iseniz veya öğrenci değilseniz hiç fark etmez herhangi bir “PTT” şubesinden alacağınız e-devlet şifresi ile E-Nabızlı olabilirsiniz. 18 yaşından küçük iseniz yine yukarıda anlatıldığı gibi herhangi bir şekilde E-Nabız’a kayıt olamazsınız tüm işlemlerinizi veliniz tarafından yaptırabilirsiniz okul için alınacak herhangi bir mazeret izni, gidilecek bir hastane randevusu ve bunların belgelerini 18 yaşından küçük öğrenciler ancak velisinin E-Nabız bilgilerinde bulabilir ve tüm bu işlemleri velisi yapabilir. 18 yaşını doldurmuş öğrenciler ise herhangi bir öğretim durumuna bakılmaksızın tüm öğrenci ve okul adına sağlık işlemlerini kendisi yapabilir uygulamayı da kendi adına istediği gibi kullanabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.