E-Nabiz

E-Nabız keşfet

16.01.2023
E-Nabız keşfet

E-Nabız Keşfet Nedir? E-nabız keşfet alanı nasıl kullanılır diye merak ediyor iseniz, sizler de bu konuda yazımızdan yararlanabilirsiniz. Güvenilir bir şekilde e-nabız uygulamasını kullanmak için siz de alanın en uygun imkanından yararlanabilirsiniz.

E-Nabız keşfet

E-Nabız keşfet diyerek sizler de e-nabız alanında ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. E-nabız sizin sağlık bilgilerinizi düzeni tutan bir ajanadır diyebiliriz. Bu nedenle e-nabız uygulamasının da ortaya çıkarmış olduğu sistemli bir çalışmanın parçasından yararlanabilirsiniz. Burada gitmiş olduğunuz tüm sağlık verileri ve sağlık geçmişi kayıtlı tutulur.

  1. Sizin değerlendirmeleriniz, hekimlerin tanıları, eczaneden almış olduğunuz ilaçlara kadar kapsamlı bir bilgi vardır. Ayrıca sadece sizin değil, çocuklarınızın sağlık kayıtlarına da bu alan üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Covid 19 bilgileri, aşı bilgileri, hastalık bilgileri gibi geniş kapsamlı bilgileri bulabilme imkanına sahip olursunuz.
  2. Akıllı asistan sayesinde sağlık verilerinizi ve vücut kitle indeksinizi bu alanda ölçebilirsiniz. Şimdiye dek gitmiş olduğunuz ciddi sağlık problemlerini bu alanda bulabilmek mümkün.
  3. Ziyaretlerim bölümü ile en nabızda kayıtlı tutulan hastane ziyaretlerini ve verilen ilaçları, konulan tanıları görebilme imkanınız bulunuyor.
  4. Tahliller, hastalık geçmişi, raporlar, iş görmezlik raporu, aşı takvimi, alerjik durum gibi bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca akıllı bileklik gibi giyilebilir sağlık ürünlerini de e-nabız uygulaması ile uyumlu hale getirebilmek son derece kolay ve aktiftir. Bu gibi etmenlerden sizler de e-nabız uygulamasını keşfederek yararlanabilirsiniz.

Dilediğiniz zaman bu uygulamayı açabilir, dilediğiniz zaman da uygulamayı kapayabilirsiniz. Ayrıca burada yer alan bilgileri hekimlerin görmesine izin verip vermemek de sizin verdiğiniz onay ile alakalı bir durumdur. Tamamen hastanenin haklarına saygılı bir şekilde yapılmış bu uygulamayı sizler de keşfederek sağlığınızı bir ajanda üzerinden yönetebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.