E-Nabiz

Unisom aile hekimi yazabilir mi

15.03.2022
Unisom aile hekimi yazabilir mi

Unisom aile hekimi yazabilir mi, aile hekimi uyku ilacı yazar mı, unisom kaç saat uyutur, unisom uyku ilacı nasıl kullanılır, unisom kullananlar kadınlar kulübü, aile hekimi unisom yazabilir mi ve unisom kullanıcı yorumları gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Unisom tablet, deride kaşınma ve kızarıklık gibi alerjik reaksiyonlar sebebiyle uykuya dalmada sorun yaşayan kişilerin tedavisinde kullanılır. Uzman hekimlerce reçete edilir. Reçetesiz olarak satışı bulunmamaktadır.

Aile Hekimi Uyku ilacı Yazar mı?

Psikiyatrik ilaçların aile hekimliğince reçete edilmesi için bazı şartlar gerekir. Bu şartlar:

  • Nöroloji uzmanları tarafından reçete edilen psikiyatrik ilaçlar gerekli görüldüğünde aile hekimleri de reçete edebilir.
  • İlaçların kullanım süreleri 3 aydan kısa ise antidepresan tedavilerini aile hekimleri tarafından yürütülebilir.
  • Uzman hekimler tarafından reçete edilen psikiyatri ilaçları belirtilen doz ve süre tamamlanıncaya kadar rapor şartı aranmaksızın aile hekimlerince reçete edebilir.

Aile Hekimi Unisom Yazabilir mi?

Unisom tablet, deride kaşınma ve kızarıklık gibi alerjik reaksiyonlar sebebiyle uykuya dalmada sorun yaşayan kişilerin tedavisinde kullanılır. Uzman hekimler tarafından reçete edilen unisom tablet aile hekimlerince reçete edilebilir. Unisom tablet reçetesiz olarak satılmamaktadır.

Unisom Tablet Kullanıcı Yorumları

Hasan bey diyor ki; Unisom tablet kullandıktan sonra ciddi bir ağız kuruluğu yaşadım. İlacı ilk aldığım günün sabah uyandığımda boğazım şişmişti.

Burak Bey diyor ki; Uyku getirmek ama asla uyutmamak gibi bir etki yapan ilaçtır.

Doktor stresten uyku problemleri yaşadığım dönemde yazmıştı. Beni 10 dakika içinde uyudum ve gece deliksiz uyudum. Ancak yan etkileri biraz korkutucu. Ben bizzat yaşamadım ancak kullanıcı yorumlarını okuyunca korkup ilacı bıraktım.

Ayşe hanım diyor ki; Uykuya dalamakta zorlandığım bir dönemde ilaca başladım. Yalnız ilk gün ilacı tam içip zor uyandım ardından yarım olarak almaya başladım. Ben unisom tablet den memnun kaldım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.