E-Nabiz

E-Nabız kan grubu bilgileri

09.01.2023
E-Nabız kan grubu bilgileri

E-Nabız uygulaması günümüzde milyonlarca kullanıcısı olan bizlere hastane ve sağlık adına sayısız imkan tanıyan ve hasta – hekim ilişkisini gizliliği ile koruyan güncel bir uygulamadır.

E-Nabız kan grubu bilgileri

E-Nabız uygulamasına giriş yapabilmek için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Bu kayıt sırasında tüm sağlık bilgileriniz sorulacaktır. Ayrıca e-devlet üzerinden kayıt işlemleri ile uğraşmadan direkt giriş yapabilirsiniz.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranın hemen ortasında “yaş”, “boy”, “kilo” ve “kan grubu” bölümleri bulunur. Kan grubunuzu biliyorsanız buraya bir kereliğine kaydedip uygulamaya her girişinizde görebilirsiniz. Veya daha önce kan grubu öğrenmek için işlem yaptırdı iseniz ana sayfada sayfayı yukarı kaydırarak “tüm hastane ziyaretlerim” kısmından uygun tarih ve saati seçip işleminizi bulabilir ve kan grubunuzu öğrenebilirsiniz. Ancak herhangi bir kan grubu öğrenme işlemini yaptırmadıysanız direkt E-Nabız da kan grubunuzu bilemezsiniz. En yakın aile sağlık merkezine giderek ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.