E-Nabiz

Magnis Krem Aile Hekimi Yazabilir mi

18.05.2022
Magnis Krem Aile Hekimi Yazabilir mi

Ergenlik döneminde ortaya çıkan sivilceleri geçirmek amacıyla kullanılan magnis kremin etken maddesi nadifloksasin maddesidir. Cilt üzerinde yeni sivilcelerin oluşmasını engellemesinin yanı sıra bakterilerin cilt üzerinde çoğalmalarını engeller. Ayrıca iltihaplı sivilceler için yararlı bir antibiyotik olarak ön plana çıkmaktadır. Magnis krem, yüzde alın bölgesinde, ense bölgesinde, yağın yoğun olduğu sırt bölgesinde ve erkeklerde sakal ve bıyık bölgelerinde bakterilerin ve iltihaplı sivilcelerin engellemesi için kullanılabilir.

Magnis Krem Nasıl Kullanılır

Magnis krem, doktorunuz tarafından nasıl reçete edildiyse o şekilde kullanılmalıdır. Eğer doktora danışmadan kullanmayı düşüyorsanız ilacı kullanmadan önce sivilcelerin bulunduğu kısımları su ile yıkamalı ardından temiz bir havlu ile kurulamalısınız. Daha sonra az miktar krem alarak sivilcelerin bulunduğu bölgeye sürmeli ve hafifçe masaj yaparak uygulamalısınız.

Ayrıca aldara krem aile hekimi yazabilir mi diye merak ettiğinizi duyar gibiyim. İlgili yazıya göz atmanızda yarar vardır.

Magnis Krem Aile Hekimi Tarafından Yazılabilir mi

Magnis krem herhangi bir aile hekimi ya da uzman dermatolog tarafından reçete edilebilen bir üründür. Bu krem aile hekimine kolaylıkla yazdırabilir ve SGK tarafından karşılanır. Doktorunuza reçete yazdırarak eczanenizden alabilirsiniz.

Magnis Krem Fiyatı Ne Kadar

Aile hekimi ya da uzman doktor tarafından reçete edilmesi halinde magnis krem, muayene ücreti çıkmaması halinde çalışan kişiler için ilaç yüzdesi ve artı olarak 3 TL ücret ile alınabilir. Ancak ürünü reçete olmadan eczaneden almak istediğinizde ise 63,31 TL ödemeniz gerekmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.