E-Nabiz

E-Nabız Çıkmayan Gebelik Tahlili

16.01.2023
E-Nabız Çıkmayan Gebelik Tahlili

Bir ailenin yaşayacağı en büyük sevinçlerinden biri olan gebelik tahlili; günümüzde çoğu sağlık kurumlarında yapılmaktadır. Kan ve idrar yolu ile yapılan bu testte Hcg hormonu aranmaktadır. Hcg hormonunun yeterli değerde tespit edilmesi halinde kadın hamile anlamına gelmektedir. Ancak aileler büyük umutlar ile sonucu beklerken kimi zaman E-Nabız gebelik tahlili çıkmıyor. Yaşanan bu sorunun sebeplerini; sistem kaynaklı hatalar, testin yapıldığı sağlık kurumunda yaşanan sorunlar ve laboratuvar kaynaklı hatalar olarak sıralayabiliriz. Genellikle laboratuvardan kaynaklanan bu soruna nasıl çözüm arayacağınıza yardımcı olmaya çalışacağız.

E-Nabız Gebelik Tahlili Çıkmıyor

Sizler de e-nabız çıkmayan gebelik tahlili ile karşı karşıyaysanız öncelikle sakin kalmanızı tavsiye ediyoruz. Biliyoruz duygularınız ve beklentileriniz sizleri endişeye sokabiliyor. Ancak yaşayacağınız endişe ile yanlış kararlar almanızı istemeyiz. Öncelikle test yaptırmış olduğunuz sağlık kurumu ile iletişime geçerek testinizin akıbetini öğreniniz. Testiniz ile ilgili içinize su serpen açıklamalar duyduysanız sakince test sonucunuzun E-Nabız sistemine yüklenmesini beklemeniz gerekiyor.

E-Nabız Sistemsel Kaynaklı Sorunlar

Test yaptırmış olduğunuz sağlık kurumu ile iletişime geçtiğiniz halde test sonucunuz E-Nabız sistemine yüklenmediyse tavsiye edeceğimiz birkaç yöntem bulunmaktadır. Öncelikle hızlı sonuç vermesi açısından E-Nabız geri bildirim sistemini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Geri bildirim sistemi E-Nabız uygulamasının sol sekmesinde ünlem simgesi ile yer almaktadır. Özellikle bu tip tahlil sonuçlarında geri bildirim sistemi aynı zamanda sizin gibi test yaptırmış olduğunuz sağlık kurumu ile resmi yazışmalarda bulunmaktadır. Eğer ki sorun E-Nabız sisteminde kaynaklanıyor ise geri bildirim sisteminde rol alan yetkililer test sonucunuzu en kısa sürede sisteme yüklemeye çalışacaktır. Dileriz ki test sonucunuz istediğiniz gibi çıkar ve sevincinize ortak olmuş oluruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.