E-Nabiz

E Nabız işlem başarısız

27.12.2021
E Nabız işlem başarısız

Vatandaşların ve sağlık çalışanlarının, sağlık kuruluşlarının analiz edip paylaştığı verilere web ve mobil cihazlar aracılığıyla erişim sağlayabildikleri bir uygulama olan E-Nabız, şahısların tıbbi öz geçmişlerini barındıran kişisel bir sağlık kayıt sisteminden oluşmaktadır.

E Nabız işlem başarısız ne demek?

Kişiye özel istatistikler sonucu sağlık kayıtlarının hekimler tarafından değerlendirildiği, bu sayede teşhis ve tedavi süreçlerinin kaliteli bir şekilde yürütüldüğü, güvenli ve kapsamlı bir alt yapıya sahiptir. Peki ya E-Nabız işlem başarısız uyarısı ile karşılaşıldığında ne yapılmalıdır? İşte cevabı…

E-Nabız sistemi ile sağlanan kolaylıklara rağmen kullanıcılar tarafından en çok şikayet edilen konuların başında, E-Nabız işlem başarısız ibaresi yer almaktadır. E-Nabız uygulamasında hesap oluşturamayan kişiler, genellikle bu uyarı ile karşı karşıya kalmaktadır. Çözüm önerisi olarak, uygulamaya kayıt olmak amacıyla tüm adımlar eksiksiz takip edilmeli ve gelen onay kodu doğru bir şekilde girilmelidir. Sisteme ilk defa dahil olacak kişilerin ise yapması gereken ilk işlem, mutlaka E-Devlet üzerinden kayıt oluşturmak olacaktır. Böylece E-Devlet şifresi ile giriş sağlanıp daha kolay işlem yapılabilecektir.

E-Nabız işlem başarısız uyarısı almanın diğer bir nedeni ise uygulamanın güncellemelerden sonra bazı telefonlarda hata veriyor olmasıdır. Ayrıca İOS ve Android işletim sistemi bulunan bazı telefonlar, zaman içinde bu uygulamayı desteklemeyerek sorun teşkil etmektedir. Bu bağlamda sürekli olarak güncelleme gelen E-Nabız uygulamasının, mobil cihazlarda güncel olmasına dikkat edilmesi sorunu ortadan kaldıracaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.