E-Nabiz

E-Nabız in Arabic ( Arapça)

21.12.2021
E-Nabız in Arabic ( Arapça)

E-Nabız günümüzdeki en çok kullanıcıya sahip olan sağlık alanında hizmet veren bir uygulamadır. E-Nabız tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılmaktadır. Uygulama sürekli olarak güncellenir ve hiçbir bilgi kaybı olmadan yeni bilgilerinizde eski bilgilerin yanına kaydedilir. E-Nabızı 18 yaş üzerinde e-devlet şifresi almış herkes kullanabilir.

E-Nabız in Arabic ( Arapça)

E-devlet şifresi kayıt için gereklidir. Bunun yanında bir adet cep telefonu numarası da kayıt için gerekli bir diğer maddedir. E-devlet şifresi ve aktif olarak kullanılan telefon numarası ile kayıt işlemleri gerçekleştirilir. E-Nabız sayesinde randevu işlemlerinizi yapabilirsiniz, tahlil sonuçları görüntüleyebilirsiniz, nöbetçi eczane görebilirsiniz, aile hekimi bilgilerinizi ve sağlık ocağı bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz. İşte sınırsız hizmet veren E-Nabızı uygulama olarak kullanırsanız karşınıza “Türkçe” olarak gelecektir. Eğer E-Nabızı farklı bir dil seçeneği ile kullanmak istiyorsanız “Google” üzerinden giriş yapmalısınız. Tarayıcı üzerinden E-Nabıza giriş yapınca karşınıza çıkan sayfada dünya şekline benzeyen dil seçeneğine tıklayıp ingilizce olarak kullanılabilirsiniz. E-Nabız in Arabic Arapça olarak kullanmak istiyorsanız yine tarayıcı üzerinden giriş yapmalısınız. Daha sonra “Google”un kendi sunduğu hizmet olan sayfa çevirici ile Arapça olarak kullanabilirsiniz.

Bunun için şu aşamaları yapmanız gerekmektedir:

  • Tarayıcı üzerinden E-Nabıza giriş yapınız.
  • Sağ üstte bulunan üç nokta kısmına tıklayınız.
  • “çevir” seçeneğini bulup ona tıklayınız.
  • Sayfanın hemen altında çıkacak olan üç nokta seçeneğine tıklayınız.
  • Algılayan dil seçeneği olan bu buton ile Arabic (Arapça) dilini seçiniz.

Bu işlemlerden sonra artık E-Nabız internet sitesi Arapça olacaktır. İşlemlerinizi yapıncaya kadar bu şekilde Arapça kullanabilirsiniz. Daha sonra tarayıcıdan çıkış yapınca yine otomatik olarak Türkçe diline dönecektir. Yeniden giriş yapınca da Türkçe olarak giriş yaparsınız ve dil seçeneğini bu şekilde isteğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.