E-Nabiz

Azitro Antibiyotik mi

11.01.2023
Azitro Antibiyotik mi
Azitro muadiliZitrotek, Zitromax, Ziromin, Tremac, Azomax, Azro
Azitro reçetesiz fiyatı55.37 TL
Barkod numarası8699525092267
Azitro endikasyonlarıPenisilin alerjisinin tedavisinde endikedir

Azitro çoğunlukla kadın ve erken fark etmeksizin cinsel yolla bulaşan enfeksiyonların tedavisinde kullanılan önemli bir ilaçtır. Azitro 500 mg ve 200 mg olarak bulunmaktadır. Azitro şurup antibiyotik mi değil mi ve azitro güçlü bir antibiyotik mi merak edilen konular arasında yer almaktadır. Özellikle Chlamydia trachomatis tanısında sıklıkla kullanılan antibiyotik sınıfı bir ilaç olan Azitro oldukça etkilidir. Etken maddesi Azitromisin sayesinde cinsel yolla bulaşan bakteri ve parazitlerin kısa sürede yok olmasını sağlamaktadır.

Azitro sadece cinsel yolla oluşan enfeksiyonlarda kullanım göstermez. Genel olarak enfeksiyonların tedavisinde kullanılan bir antibiyotiktir. Güçlü bir antibiyotiktir. Bu yüzden kutu içerisinde üç adet ilaç bulunmaktadır. Bu yüzden hastalar tarafından yeterli olup olmadığı tartışılmaktadır. Azitro eczane fiyatı 55.37 lira olarak gözlemlenmektedir.

Azitro Kullananlar

Azitro oldukça güçlü bir enfeksiyon gidericidir. Azitro kullananlar antibiyotiği hafife almaktadır. Bunun nedeni diğer antibiyotik ilaçlar bir haftaya yakın kullanım sağlarken Azitro üç günlük kullanımı ile tedavi sağlamasıdır. Azitro ne için kullanılır merak eden hastalar bulunmaktadır. Birçok enfeksiyon tedavisinde Azitro antibiyotik kullanımı tavsiye edilebilmektedir. Özellikle antibiyotik kullanımlarında günlük dozun düzenli alınması önemlidir.

Azitro cinsel enfeksiyonlarda kullanıldığı gibi üst solunum yollarında oluşan pnömoni tedavisinde de yaygın kullanılmaktadır. Bununla birlikte bazı deri enfeksiyonların tedavisinde de kullanılmaktadır. Azitro doktor reçetesi ile kullanılmalıdır. Antibiyotiğin bir başka kullanım alanı ise faranjite bağlı gelişen penisilin alerjisinde etkili olduğu gözlemlenmektedir. Antibiyotik sınıfında olduğundan reçetesiz satışı söz konusu olmamaktadır.

Faydalı yazılarım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.