E-Nabiz

E-Nabız EKO sonuçları nasıl öğrenilir

23.12.2021
E-Nabız EKO sonuçları nasıl öğrenilir

E-Nabız uygulaması telefon tablet bilgisayar gibi tüm teknolojik aletleriniz de kullanabileceğiniz günümüzde en çok kullanılan sağlık alanında sayısız imkan veren kendini sürekli güncelleyen tüm bilgileri kaydeden gizliliği koruyan ücretsiz bir şekilde hizmet veren milyonlarca kullanıcısı olan bir sağlık uygulamasıdır.

E-Nabız EKO sonuçları nasıl öğrenilir

E-Nabız uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra e-devlet üzerinden veya telefon numaranız üzerinden kayıt yaptırabilir ve giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ana sayfada bulunan hastane ziyaretleri bölümünden bakmak istediğiniz sonucun randevu gün ve saatini bulabilirsiniz. Daha sonra aynı sayfa üzerinde bulunan tahlil sonuçları bölümünden tüm tahlillerinizi görebilirsiniz. Hastane ziyaretinizde ki Tarih ve saati tahlil sonuçlarında da bulup tahlillerinizin sonuçlarını detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Eko sonuçlarınıza E-Nabız üzerinde ulaşamamanız durumunda mutlaka hastaneye tekrardan giderek randevu gün ve tarihinizi girip düzeltilmesini istemeniz gerekmektedir. Çünkü eko çektirmek olarak bilinen ekokardiyografi kalbinizin tüm hastalığını, sağlığını, iyi veya kötü oluşturulacak herhangi bir durumu içerisinde barındıran çok önemli bir işlemdir. E-Nabız uygulamasında tahlil sonuçları bölümünde eko sonuçlarınızı görmeniz durumunda isteğiniz zaman bu bilgileri tekrar tekrar kullanabilir çıktı olarak alabilirsiniz dilerseniz bu sonucu E-Nabız üzerinden silebilir yenisini çektirip onu da yükleyebilirsiniz. Ama mutlaka işin sonunda Eko sonuçlarınızı E-Nabız üzerinde görmelisiniz. çünkü herhangi bir farklı teşhis ve tedavide mutlaka göz önünde bulundurulması gereken bir faktördür eko sonuçları.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.