E-Nabiz

E-Nabız doktor yıldız

16.01.2023
E-Nabız doktor yıldız

E-Nabız uygulaması üzerine ister e nabız alanından isterseniz e devlet üzerinden giriş yaparsınız. Ana sayfanın solunda bulunan ziyaretlerim bölümü vardır. Bu bölümü tıklarsınız.

E-Nabız doktor yıldız

Ziyaretlerim bölümü sizin sağlık ocağı, acil ya da poliklinik ziyaretlerinizi içerir. En son gittiğiniz hastane verilerinizden en eskiye doğru bir sıralaması bulunur.

  1. Burada klinik adı ve hekim adını bulabilirsiniz.
  2. En altta değerlendirme bölüm vardır.
  3. E-nabız doktor yıldız burada yer alır.
  4. Değerlendirmenin aynında yer alan yıldızları işaretlersiniz.
  5. Aldığınız hizmete, muayene eden hekimin tutum ve davranışlarına, gittiğiniz sağlık tesisindeki personelin tutum ve davranışına yönelik değerlendirme yapabilirisiniz. Sağlık tesisinin temizliğini de bu yıldızlar ile belirleyebilirsiniz.

İster direkt yıldız üzerinden puanlama yaparsınız. İsterseniz değerlendir butonuna basarak ayrı ayrı tutum ve davranışları yıldızlar ile değerlendirirsiniz.

Yorum bölümünde iletmek istediğiniz hususları yazabilirsiniz. İşlem bittiği zaman da kaydet butonuna basarak direkt olarak hem yorumunuzu hem de yıldızları kaydetmiş olabilirsiniz. Sonradan puanlama ile bunu değiştirebilirsiniz. Kayıt kalıcı değildir. Değiştirilebilir. Ayrıca bir sonraki dönemde gene aynı hekime ya da hastaneye gitmek istediğinizde bu yorumları onların görmesini de engellemek için güzle bir sistem düşünülmüştür. Bu da bu yorumun görünsün ya da görünmesin butonudur.

Eğer vermiş olduğunuz yıldızlar sağlık polikliniklerinde ya da tesislerde görünmesin istiyor iseniz, yorumum görünmesin demelisiniz. Bunu sayede Sağlık Bakanlığı personelleri görebilir. Yorumum görünsün butonunu açarsanız da bunu siz ve gitmiş olduğunuz hekimlerinizin tamamı görebilir anlamındadır. Buna uygun seçim yapabilir ve kolaylıkla tarafsız bir şekilde yıldızlı değerlendirmelerinizi kendiniz verebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.