E-Nabiz

Barca SR 600 mg Antibiyotik mi

12.01.2023
Barca SR 600 mg Antibiyotik mi
Barca SR muadiliTilac, Tadolak fort, Maxdol, Lodine, Etoteva, Etotec
Barca SR reçetesiz fiyatı70.69 TL
Barkod numarası8699514030034
Barca SR endikasyonlarıAkut kas iskelet sistemi ağrıların tedavisinde endikedir

Barca SR 600 mg eklem ağrılarının giderilmesinde kullanılan ilaçlar arasında yer alır. Barca SR 600 mg içeriğinde bulunan Etodolak sayesinde eklemlerde meydana gelen iltihaplanmaları da yok etmektedir. Bu yüzden hastalar Barca SR 600 mg antibiyotik mi merak etmektedir. Bu ilaç antibiyotik sınıfına girmemektedir. Ancak eklem odaklı iltihapları yok edebilmektedir. Özellikle kireçlenme, iltihaplı romatizma ve gut hastalığının yarattığı sorunlar üzerinde çok etkilidir.

Ana görevi kas ve iskelet sisteminde var olan ağrıların giderilmesidir. Birçok hasta Barca SR 600 mg ile ağrı sorunlarını en aza indirmektedir. Barca SR 600 mg eczane fiyatı 70.69 olarak belirlenmiştir.

Barca SR 600 mg Kullananlar

Barca SR 600 mg ağrı çeken hastalar tarafından kullanılmaktadır. Barca SR 600 mg kullananlar kısa sürede ağrıyı hafifletebilmektedir. İlacın genel kullanımı ağrı ve iltihabın son bulmasıdır. Birçok hasta iltihap giderici olmasını antibiyotik ile karıştırmaktadır. Oysa Barca SR 600 mg NSAİ sınıfa giren ilaçlardandır. Yani ana özelliği ateş ve ağrı gidericidir.

Barca SR 600 mg ne için kullanılır hastalar açısından çok önemli bir sorudur. Eklem sorunlarının yanı sıra Barca SR 600 mg gut hastalığı sonucu eklemlerde oluşan iltihaplarda çok etkilidir. Kemiklerde oluşan iltihapların iyileştirilmesi ve rahatlatılması amacı ile Barca SR 600 mg kullanılabilmektedir. Bununla birlikte romatizma ve kireçlenmelerde ağrı kesici olarak kullanılır.

Faydalı makale

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.