E-Nabiz

Anestol krem geciktirici olarak nasıl kullanılır

29.08.2023
Anestol krem geciktirici olarak nasıl kullanılır

Anestol krem lokal anestezik bir krem olarak bilinir. Sürülmüş olan yeri uyuşturup ağrıyı ve acıyı gidermede etkili bir kremdir. Genellikle ağda, lazer ve epilasyon gibi işlemlerde çok kullanılır. Anestol krem kullanarak yapılan tüy alımlarında meydana gelen acıları ortadan kaldırmaktadır. Diğer yandan cinsel ilişki içinde kullanıldığı bilinmektedir.

Erkeklerde erken boşalmayı önlemede ve ağrılı olan cinsel ilişkilerde ağrıyı gidermek amacıyla Anestol krem kullanılmaktadır. Anestol krem geciktirici olarak nasıl kullanılır diye çok soru soranlar olmaktadır. Anestol krem deri üzerine sürülerek kullanılır ve sürülen bölgeyi uyuşturur. Genel olarak ağrı ve acı olan cinsel ilişkilerde geciktirici olarak kullanılır. Penisin ucuna sürülmemelidir. Penis güzelce yıkanması gerekir. Penisin alt kısmına çok hafif olacak şekilde ince tabaka halinde sürülmelidir. Sürme işleminden sonra kısa bir masaj yapılması gerekir. Bu işlemden sonra yaklaşık 15 dakika sonra cinsel ilişkiye girilebilir. Bazı kişilerde uyuşma süresi 1 saat kadar devam etmektedir. Uyuşma hissi oluştuktan sonra cinsel birleşme başlanır. Erken boşalmayı önlemek amacıyla en az yarım saat kadar beklemeniz gerekir.

Kremi kullandıktan hemen sonra cinsel ilişkiye girilecekse prezevatif kullanmanız gerekir. Kremin yakıcı özelliği olması nedeniyle vajinada yanma hissi yaratabilir. Bundan dolayı prezervatif kullanmak uygun olur. Bu ilacı fazla kullanmak ciltte tahrişler oluşur. Diğer yandan idrarda yanma meydana gelir. Bunların olması nedeniyle penis ucuna kremi asla sürmeyiniz. Kadınlarda ağrılı cinsel ilişkinin olmaması için vajinanın etrafına anestol krem kullanabilirler. Vajina içerisine sürülmemesi gerekir. Rahat ve ağrısız bir cinsel ilişki için Anestol krem yardımcı olmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.