E-Nabiz

Aknetrent Antibiyotik mi

07.01.2023
Aknetrent Antibiyotik mi

Aknetrent zor tedavi edilen sivilce tedavisinde kullanılmakta olan bir ilaçtır. Yumru niteliğinde olan şiddetli olarak gözlemlenen aknelerin en aza indirilmesi ve tamamen ortadan kaldırılması adına kullanılan önemli ilaçlardandır. Aknetrent antibiyotik mi birçok kullanıcı tarafından sorulmaktadır. Çünkü bu ilacın yan etkileri oldukça ağırdır. Aknetrent antibiyotik sınıfında olmayan bir ilaçtır. Cildiye doktorları tarafından reçete edilerek verilmektedir.

Aknetrent muadiliZoretanin, Roaccutane, Acnegen
Aknetrent reçetesiz eczane fiyatı187.01 TL
Barkod numarası8699559190045
Aknetrent endikasyonlarıAğır sivilce ve salgı azaltma tedavisinde endikedir

Aknetrent ilacında bulunan etken madde izotretinoin cildi tedavi ederek akneden temizlemektedir. Aknetrent ilaç tedavisinde hastalar doktor kontrolünde kalmalıdır. Cildin kuruması ile birlikte iç organlarda hasar görebilmektedir. Bu yüzden tetikler aksatılmadan yapılmalıdır. Aknetrent eczane fiyatı 187.01 olarak gözlemlenmektedir. Devlet karşıladığından ötürü ücretsiz alın sağlanabilmektedir.

Aknetrent Kullananlar

Aknetrent ciltte bulunan rahatsız edici düzeydeki sivilceleri kurutarak cildi porselen görünümüne kavuşturmaktadır. Elbette ki inatçı sivilcelerin yok edilmesi için düzenli kullanım ve zaman kaçınılmazdır. Aknetrent kullananlar iki aylık süreç içerisinde doktor denetiminde olmalı ve sıklıkla kan tahlili vermelidir. Böyle bir sıkı kontrol içinde kullanılan bir ilaç antibiyotik grubundan çok daha risklidir. Aknetrent ne için kullanılır merak edenler için biraz bilgi verelim.

Cilt üzerinde oluşan sivilcelerin giderilmesinde oldukça başarı sağlamaktadır. Özellikle cilt yenileyici özelliği ile sivilce izlerinin de yok olmasında etkilidir. Cildinde ciddi sivilce sorunu yaşayan kişiler için doktor tarafından önerilir. Hamilelik şüphesinde olan kişiler bu ilacı kullanmamalıdır. Kullanım sağlayacak olan kadın hastalar öncelikle hamilelik testi yaptırmalıdır.

Diğer yazılarım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.