E-Nabiz

MHRS Sistemde Bilgi Güncelleme Sorunu

24.02.2022
MHRS Sistemde Bilgi Güncelleme Sorunu

MHRS sistemde bilgi güncelleme sorunu, mhrs hesap bilgileri değiştirme, mhrs iletişim bilgileri güncelleme hatası, MHRS sistemde üyelik kaydınız bulunmaktadır, MHRS kayıtlı telefon numarası değiştirme ve MHRS kayıtlı telefon numarası öğrenme gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Son günlerde en çok karşılaşılan sorunlardan biride MHRS sisteminde bilgi güncelleme sorunudur. Özellikle coronavirusün çoğalması ile birlikte insanlar artık sağlık ve hastane işlerini online bir şekilde halletmeye başladı. MHRS sisteminde oldukça kolay bir şekilde bilgi güncelleyip tahlil sonuçları ve randevu alma işlemlerinizi halledebilirsiniz.

MHRS Sistemde Bilgi Güncelleme Sorunu

MHRS uygulamasında işlem yapabilmek için öncellikle T.C kimlik numarası ile giriş yapmanız gerekmektedir. Sonrasında ise şifre girmeniz gerekir. Şifreyi girdikten sonra MHRS sistemine giriş yapmış bulunursunuz. Eğer şifreyi unutmuş iseniz hesap bilgileriniz güncel ise kolay bir şekilde yeni şifre alabilirsiniz . Daha sonra ise hesap bilgilerim kısmına tıkladıktan sonra istediğimiz bilgileri istediğimiz şekilde değiştirmemiz mümkün hale gelir. İstediğiniz bilgiyi değiştirebilirsiniz fakat bazı kullanıcıların bilgi değiştirme esnasında sorunlar yaşayabilirler. Bu sorunlar genellikle sistemin yoğunluktan dolayı verdiği hatalardır. Sistem yoğun olduğu zamanlarda daha sonra denemenizi tavsiye ederiz. Eğer yine denediğiniz halde bilgiler güncellenmiyor ise MHRS çağrı merkezini aramanız daha iyi olacaktır.

MHRS iletişim hattına ise 182 den ulaşabilirsiniz. Size bilgilerinizi güncellemekte yardımcı olacaklardır. MHRS kullanıcıların birçoğu da randevu almakta zorlanmaktadır. Çoğu doktorun dolu olduğunuz ve randevu vermediğini belirtmektedirler. Eğer sitem üzerinden randevu alamıyorsanız yine 182 çağrı merkezini aramanız gerekmektedir. Bu çağır merkezinde size bu konuda da yardımcı olacaklardır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.