E-Nabiz

MHRS Numara Doğrulama Kodu

19.03.2022
MHRS Numara Doğrulama Kodu

MHRS numara doğrulama kodu, MHRS kodu nedir, randevuda onay kodu nedir, MHRS doğrulama kodu geldi, MHRS cep telefonu doğrulama olmuyor ve MHRS cep telefonu doğrulama nasıl yapılır gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Hastalar tarafından aşı, aile hekim randevusu ve hastane randevusunun en kolay yolu için MHRS tercih edilmektedir. Ayrıca belirli sayıda alarak yaşanılan yoğunlukları da büyük ölçüde önlemektedir. Randevu oluşturmak için ilk olarak sisteme üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerinizi ister MHRS uygulamasından ister resmi internet adresinden gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik oluşturduktan sonra mutlaka iletişim bilgilerinizi doğrulamalısınız. İstenilmeyen durumlarla karşılaştığınızda telefon numaranıza gönderilen onaylama kodlarıyla önleyebilirsiniz. MHRS numara doğrulama kodu aşamalarını detaylıca yazımızda bulabilirsiniz.

MHRS Numara Doğrulama Kodu

Üyeliğinizi tamamladıktan sonra T.C. kimlik numaranız ve oluşturduğunuz şifreyle sisteme giriş yapmalısınız. Açılan sayfada sağ tarafta yer alan ‘Hesap Bilgilerim’ kısmını seçmeniz gerekmektedir. Bu sekme içerisinde telefon numaranızın ve e-posta adresinizin yer aldığı iletişim bilgileriniz yer almaktadır. Numaranızın kenarında ünlem işaretinde doğrulama kodu al simgesine tıklamanız gerekmektedir. Ardından SMS aracılığıyla MHRS numara doğrulama kodu telefonunuza iletilecektir. Kodu istenilen bölgeye yazarak numaranızı aktivite etmiş olacaksanız. Numaranızı değiştirdiğinizde tekrardan bu adımları yenilemeniz gerekmektedir.

Doğrulama mesajının gelmesi 15 dakikaya kadar sürebilmektedir. Art arda kod istemek doğrulama aşamasında bazı problemlere yol açabilmektedir. Eğer 4 haneli doğrulama kodu belirli süre zarfında size ulaşmadıysa bazı nedenleri olabilmektedir. Numaranızı veya ülke kodunu tekrardan kontrol ederek kod istemelisiniz. Ayrıca cep telefonu numaranız yerine ev telefonu numaranızı doğrulamaya çalışıyor olabilirsiniz. Bu kriterleri tekrardan incelemelisiniz. Buna rağmen kod alamıyorsanız numaranız farklı bir kişinin profilinde kayıtlı olabilir. Bu durumu çözebilmek için MHRS iletişim kanallarını denemelisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.