E-Nabiz

Mhrs konum açma

22.02.2022
Mhrs konum açma

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) Sağlık Bakanlığı’na bağlı vatandaşların randevu hizmeti alabildiği bir sistemdir. Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) sistemi ile vatandaşlar diledikleri doktordan diledikleri tarihte sıra bekleme derdi olmadan randevu alabilmektedirler.

Mhrs Konum Açma Hizmeti Nedir?

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) sistemi ile dilerseniz aile hekiminizden veya hastaneden dilerseniz aşı randevusu alabilmek sesiniz Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) sistemine giriş yapabilmek için öncelikle sisteme kayıtlı olmanız gerekmektedir. Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) sisteminin giriş sayfasında üye ol butonuna ile T.C. kimlik bilgilerinizi girerek üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz Dilerseniz e-devlet aracılığı ile T.C. kimlik ve e-devlet şifrenizi girerek Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) sistemine giriş sağlayabilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) sistemine giriş yaptıktan sonra ana sayfada yer alan aşı randevusu al aile hekiminden randevu al veya Hastaneden randevusu al, seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz. Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) konum açma özelliği hastane randevularında işe yaramaktadır. Cep telefonunuzun konum özelliğini açarak hastane randevusu alırken size en yakın hastanelerin aramasına yapabilirsiniz hastane randevularında genel veya konuma göre arama seçeneklerinden birini seçerek bağlı bulunduğunuz konumda bulunan hastaneleri veya ilinizdeki hastaneleri öğrenebilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Sizlerde Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden konum özelliği ile hastane randevularınızı kolayca oluşturabilir ve randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.