E-Nabiz

MHRS Ebeveyn Randevu Alma

19.04.2022
MHRS Ebeveyn Randevu Alma

MHRS, online bir şekilde hastane randevularınızı alabileceğiniz bir sistemdir. Randevu almak için dilerseniz alo 182’yi arayabilir veya MHRS hesabınız üzerinden randevunuzu alabilirsiniz. Randevularınızı kendi T.C kimlik numaranız üzerinden aldığınız için doğal olarak randevuyu da kendi adınıza almış olursunuz. Peki çocuğu için randevu almak isteyen ebeveynler nasıl randevu alabilir. MHRS ebeveyn randevu alma işlemi nasıl yapılır?

MHRS Ebeveyn Randevusu Nasıl Alınır

MHRS ebeveyn randevu alma işlemi için, randevu almak istediğiniz çocuğunuzun 18 yaşından küçük olması gerekir. Ardından aşağıda sizler için sıralamış olduğumuz adımları doğru bir şekilde uygulayabilirsiniz.

  • MHRS hesabınıza mobil uygulaması üzerinden giriş yapın.
  • Karşınıza çıkan sayfadan, “Yetkili Olduklarım” bölümüne tıklayın.
  • Buradan randevu almak istediğiniz çocuğunuzu seçin.

Bu sayede MHRS ebeveyn randevu alma işlemini yapabilir ve çocuğunuzun randevusunu kolay bir şekilde alabilirsiniz.

MHRS ebeveyn randevusu alırken bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Aksi takdirde çocuğunuz için randevu alamayabilirsiniz. MHRS ebeveyn randevu alma işlemi için MHRS hesabınızdaki bazı bilgilerin doğrulanmış olması gerekir.

Bu bilgiler;

  • Cep telefon doğrulaması
  • E-posta doğrulaması

şeklinde sıralanabilir. Bu bilgileri doğrularsanız MHRS sisteminin ek özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzun randevularını sadece MHRS mobil uygulaması üzerinden değil, ALO 182 numarasını arayarak da randevu talep edebilirsiniz. Bunun için çocuğunuzun T.C kimlik numarasını ve diğer kimlik bilgilerini bilmeniz gerekir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.