E-Nabiz

Levmont Reçetesiz Alınır mı

01.01.2023
Levmont Reçetesiz Alınır mı
Levmont MuadiliNarisat, Levokast, Fixduo, Fixdual, Cetmont, Airpass
Levmont Fiyat 2023155.51 TL
Barkod Numarası8699976090140
Reçete RengiBeyaz reçete ile satılmaktadır

Bir tür alerji ilacı olan levmont çiğneme tabletidir ve pembe ile beyaz renge sahiptir. Etkili bir ilaç olduğundan dolayı levmont reçetesiz alınır mı sorusunun cevabı sıklıkla merak edilir. Astım ve nezle hastalıklarının tedavisinde kullanılan bu ilaç astım nedeniyle ortaya çıkan belirtileri önler. Bu ilacın en bilinen yan etkisi üst solunum yolu enfeksiyonudur.

Uykuya eğilim, baş ağrısı, bulantı, kusma, ishal en çok görülen yan etkileri arasındadır. Bunlara karşın ilaç düzenli kullanımda kısa süre içerisinde fayda sağlar. Levmont reçeteli mi diye araştırıldığında cevap olumsuz olacaktır. Levmont reçetesiz olarak alınamaz. İlacı alabilmek için doktor tarafından verilmiş olması gerekir. Aile hekimleri ya da uzman hekimler uygun gördükleri hastaya levmont yazarlar.

Levmont Reçetesiz Satılır mı

Kullanıcılar levmont reçetesiz satılır mı diye araştırdıklarında bu ilacın reçeteli olduğunu ve doktor tarafından yazıldığında eczanelerden ücret ödemeden alındığı görülecektir. Zararlı olmayan ve aksine çok sayıda faydası bulunan ilaç devlet tarafından ödenir. Fiyatlarda bazı dönemlerde güncelleme yapılıp değişiklikler olabilir ancak güncel rakamlara göre levmont ilacının satış fiyatı 155.51 TL olarak belirlenmiştir.

Gabaset reçetesiz alınır mı

İlacın fiyatı ve etkileri uygun olduğundan alerjik durumlarda kullanımı yaygındır. Levmont eczaneden alınır mı diye merak eden kullanıcılar ilaç doktor tarafından reçete edildiği takdirde herhangi bir ödeme yapmadan ilacı alabilecektir. Bu avantajlı durum çok sayıda ilaç için geçerlidir.

Levmont Reçetesiz Alınır mı
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.