E-Nabiz

Katarin Antibiyotik mi

23.01.2023
Katarin Antibiyotik mi
Katarin muadiliKatarin fort
Katarin reçetesiz fiyatı35.07 TL
Barkod numarası8699578152215
Katarin endikasyonlarıSoğuk algınlığı, farenjit, nezle, grip ve sinüzitte endikedir

Katarin antibiyotik mi, katarin şurup antibiyotik mi ve katarin kapsül antibiyotik mi diye soruyor iseniz, bu içeriğimizde bu konuyu açıklayacağız. Katarin eczane fiyatı ve içeriği hakkındaki en geniş değerlendirmeyi burada bulabileceksiniz. Katarin ilacını birçok kişi antibiyotik olarak bilmekte ve bu niyetle kullanmaktadır. Ancak söylememiz gerekir ki Katarin antibiyotik değildir. Soğuk algınlığı ilacıdır diyebilmek daha doğru bir yanıt olur.

Katarin eczane fiyatı incelendiği zaman farklı fonksiyonlardaki ürünlerin farklı fiyatlar içerdiğin, söylemek mümkün olur. Katarin şurup fiyatı; 81,50 TL dir. Pediatrik şurup olup,6 ile 11 yaş aralığındaki çocukların kullanımı için uygundur. 30 adet kapsül olan Katarin güncel fiyatı; 35 TL dir. Daha güçlü özelliklere sahip olan Katarin fort ise 45,50 TL olarak eczanelerde satışa sunulmaktadır. Reçete ile satın alındığında, sadece ilaç katılım payını ödersiniz.

Katarin Kullananlar

Katarin kullananlar özellikle soğuk algınlığı ya da virüs odaklı rahatsızlıklarda bu ilacın kesin etkisini gördüğünü beyan etmektedir. Katarin ne için kullanılır hususunda Katarin kullanan kişiler bu ilaçtan memnuniyetini belirtmektedir. Katarin yoğun şekilde grip ya da nezle yaşayan hastaların tedavisi amaçlı üretilmiş olan bir ilaçtır.

Öksürük, balgam, grip ve sinüzitten kaynaklı baş ağrısı için tedavi kapsamındadır. Üst solunum yollarının enfekte olmuş hallerinde tedavi kapsamlı kullanılır. 11 yaşın altındaki kişilerde kullanımı önerilmediğinden, 11 yaş üzeri her ilgili durum yaşayan hastaya hekimler tarafından reçete edilebilir. Ayrıca reçetesiz şekilde de eczanelerden temin edilebilir bir ilaçtır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.