E-Nabiz

E-Nabız tahlil sonuçları başka doktora gösterme

11.12.2021
E-Nabız tahlil sonuçları başka doktora gösterme

E-Nabız milyonlarca kullanıcısı olan internet üzerinden çok hızlı bir şekilde kullanabileceğiz sizlere sağlık alanında sayısız içerik sunan tüm hastane içi ve hastane dışı alanlarda hizmet veren kendini sürekli güncelleyen ve ücretsiz bir şekilde kullanılan uygulamadır.

E-Nabız tahlil sonuçları başka doktora gösterme

  • E-Nabız uygulamasına bir cep telefonu numarası ve e-devlet şifresi üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz.
  • Kayıt yaptırdıktan sonra uygulama üzerinde ana sayfada; kişisel sağlık bilgilerinizi, geçmiş hastane ziyaretlerinizi, ileriye yönelik randevu işlemlerini, tüm tahlil sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz.
  • Bu bilgilerinizden kişisel sağlık bilgilerinizi isteğiniz zaman değiştirip güncelleyebilirsiniz.
  • Bunun dışındaki tüm bilgileriniz sistemde kalır ancak bu bilgileri değiştirme hakkınız olmasa da silme hakkınız bulunmaktadır.

E-Nabız sistemindeki bilgilerinizi görüntüleme silme ve değiştirme içerikleri bu şekildedir ve en önemlisi ise bu bilgileri sadece siz ve sizin isteğiniz dahilinde herhangi bir sağlık çalışanı görüntüleyebilir. Yani bilgilerinizin hepsi gizlilik ilkesi içerisinde saklanır izniniz olmadan herhangi birisinin bakması kesinlikle söz konusu değildir, olursa da suçtur. Siz istediğiniz tahlil sonucunu mr, kan tahlili, röntgen, idrar tahlili vs. tüm sonuçları isteğiniz bir doktora uygun gün ve saatte randevu alıp gidip gösterebilirsiniz. Yani teşhis ve tedavi döneminde sizinle ilgilenen doktordan memnun değilseniz ve onun yaptırdığı tahlil ve testleri tekrardan yaptırmak zorunda değilsiniz aynı sonuçları E-Nabız üzerinde görüntüleyebilir ve isteğiniz doktora gösterebilirsiniz. Bu süreçteki tüm tahlil sonucu görüntüleme, randevu alma, doktor seçme gibi işlemlerin hepsini E-Nabız üzerinden ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.