E-Nabiz

E-nabız sürekli sms onay kodu gelmiyor

09.12.2021
E-nabız sürekli sms onay kodu gelmiyor

Günümüzde korona salgınının varlığı nedeniyle e-nabız kullanımları artmış durumdadır. Kullanımın artmasıyla beraber sorunlar da hemen hemen aynı oranda çoğalmaktadır. Bilhassa en çok rast geldiğimiz sorun ise SMS ile onay kodunun gelmemesidir. Bu sorun daha çok e-nabız sistemine yeni kayıt olacak kişilerde yaşanmaktadır.

E-nabız sürekli sms onay kodu gelmiyor

E-nabız kullanıcı kitlesi yüksek olan bir sağlık uygulamasıdır ve buna paralel olarak uygulama sık sık güncellemeye maruz bırakılmaktadır. Bu güncellemeler vasıtasıyla sizin onay beklediğiniz an aslında uygulamanın eski sürümünü kullanıyor olabilirsiniz. PlayStore uygulamasından uygulamada güncelleme var mı diye kontrol edebilirsiniz. Eğer herhangi bir uygulama yoksa uygulamayı yeniden indirmeyi deneyiniz. Buna rağmen onay kodu almıyorsanız uygulamanın alt yapıyla herhangi bir ilgisi yoktur.

Bunların dışında giriş yöntemini değiştirerek de onay kodu alabilirsiniz. Örneğin e-nabıza girerken e-devlet üzerinden girerseniz sizlere site altyapısı farklılık gösterdiği için SMS onay kodu gönderilebilir. Tüm her şeye rağmen onay kodu alamıyorsanız telefon numaranızı kontrol edebilir yahut e-nabız uygulamasının yardım çağrısından destek alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.