E-Nabiz

E-Nabız şikayet hattı

07.01.2023
E-Nabız şikayet hattı

E-Nabız şikayet hattı Sağlık Bakanlığı’ nın kurmuş olduğu iletişim merkezidir. Bunun kısaltma ismi ise SABİM olarak bilinir. SABİM şikayet hattı Alo 184 tür. 184 nolu numarayı tuşlayarak Sağlık Bakanlığı iletişim hattına bağlanabilirsiniz.

E-Nabız şikayet hattı ?

Burada Sağlık Bakanlığı’ na bağlı kurum ve kuruluşların şikayetleri yapılır ve değerlendirme süreçleri hakkında sizlere bilgi verilir. Bunun dışında e-nabız ile ilgili şikayetleriniz de ilgili hatta bağlanılarak çözümlenir. Koronavirüs danışma hattı bilgi alma hattı, şikayet hattı vb. alanında kullanabilmek mümkündür. Güvenilir şekilde internetten iletişim kurmak için de SABİM resmi internet sitesi üzerinden canlı destek birimine ulaşım sağlayabilmek bu noktada önemlidir. E-nabız sistemi de Sağlık Bankalığı’ na ait olduğu için bunun için şikayetleri değene canlı destek, iletişim hattı gibi kanallardan oluşturabilmek mümkün.

Yorumlar
  1. Hanim oruc dedi ki:

    E devlet üzerinde kullandigim e nabiz sistemini artık kullanamıyorum randevu alacağım esnada ekran buyuyor ve hiçbirşey seçemiyorum lütfen yardimci olurmusunuz

    1. Admin dedi ki:

      Merhabalar hanımefendi, dilerseniz tarayıcınızı masaüstü konumuna getirip deneyebilirsiniz. Çünkü bu sorun sistemden kaynaklı değil telefonunuzdan kaynaklanıyor. Ya masaüstü konumuna getirilmeli yada bilgisayar üzerinden yapabilirsiniz.