E-Nabiz

E-Nabız özel hastane sonuçları

07.01.2023
E-Nabız özel hastane sonuçları

E-Nabız uygulaması hastane için yapılacak birçok işlemin çok daha kısa sürede yapılmasını, birçok (tahlil röntgen vb.) sonucun görülmesini, randevu işlemlerinin kolaylıkla yapılmasını sağlayan ve bu bilgilerini kaydeden ayrıca daha sunduğu birçok hizmetler ile sağlık konusunda yardım eden bir uygulamadır.

E-Nabız özel hastane sonuçları

E-Nabız uygulamasına kayıt olup (dilerseniz e-devlet üzerinden kayıt olmaya gerek kalmadan) giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan sayfayı aşağıya doğru indirince direkt hastane ziyaretlerinizi görebilirsiniz. Burada “tüm hastane ziyaretlerim” butonuna tıklayarak istediğiniz tarihteki hastane ziyaretinize gidebilir ve “detayı görüntüle” butonuna basarak hastalığınızı, (var ise) reçetenizi ve yaptırdığınız işlemleri görebilirsiniz.

Tarihi ve işlemleri teyit ettikten sonra tekrar ana sayfaya gelerek sayfayı aşağı doğru indirdiğinizde “reçetelerim” “radyoloji görüntülerim” veya “tahlillerim” seçeneğinden hangisini yaptırdıysanız uygun olanı seçerek istediğiniz sonucunuza ulaşabilirsiniz. Bu sonuçlarınızı isterseniz sadece siz ve hekiminiz dilerseniz de farklı bir hekim ile de paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.