E-Nabiz

Diazem Reçetesiz Alınır mı

03.01.2023
Diazem Reçetesiz Alınır mı
Diazem MuadiliNervium, Lizan, Diapam, Diazepam desitin
Diazem Fiyat 202329.38 TL
Barkod Numarası8699525150486
Reçete RengiYeşil Reçete ile satılmaktadır

Diazem reçetesiz alınır mı sorusuna yanıt vermeden önce Diazem ilacı hakkında geniş bilgi vermek önemli olacaktır. Bir kas gevşetici ve sakinleştirici ilaç olan Diazem, güçlü etkilere sahiptir. Kullanım dozu ve sıklığının mutlaka doktor tarafından kişiye özel olarak belirlenmesi bu anlamda oldukça önemlidir. Genellikle nöbetler, havale, uykusuzluk, kas kasılmaları ve anksiyete gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmaktadır.

Alkol tedavisi gören kişilerde kullanabilmektedir. İlaç 6 aydan daha küçük olan bebeklerin kullanımına uygun değildir. İlacın etken maddesi diazepam, çeşitli yan etkilere de neden olabilmektedir. Yan etkiler gözlendiği takdirde, en kısa sürede doktor bilgilendirilmeli ve doktor önerisi yerine getirilmelidir. Bu ilaçlara başlama kadar bırakma aşaması da mutlaka doktor kontörlünde gerçekleştirilmelidir.

Diazem Reçetesiz Satılır mı

Diazem reçetesiz satılır mı sorusunun yanıtı kesinlikle evet olacaktır. Diazem yeşil reçeteli özel olarak ulaşılabilen bir ilaçtır. Yeşil reçeteli ilaçlar sadece doktor kontrolü altında kullanılabilmektedir. Yeşil reçeteli ilaçlar bağımlılık yapabildiğinden kontrol altında kullanılmak zorundadır. Bu ilaçların reçetesiz kullanımı oldukça tehlikeli olacaktır. Yeşil reçeteli ilaçların reçetesiz alınması mümkün değildir.

Aknetrent reçetesiz alınır mı

Diazem reçetesiz satılır mı sorusunun yanıtı hayır olacaktır. Diazem eczaneden alınır mı sorusu da tüm bu sorulara ek olarak akla gelmektedir ve yanıtı bu ilacın sadece eczanelerden alınabileceği şeklinde olacaktır. Diazem reçeteli olarak satılır. Diazem ilacının satış fiyatı 29.38 TL şeklindedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.