E-Nabiz

E-Nabız manuel randevu ne demek

09.01.2023
E-Nabız manuel randevu ne demek

Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen ve kişilerin sağlık bilgilerinin dijital ortamlarda görüntülenmesine olanak veren E-nabız sistemi sayesinde manuel randevuları nasıl oluşturabileceğinizin yanıtını alabilirsiniz.

E-Nabız manuel randevu ne demek

Sizler de pek çok sorunun yanıtını alabilmek ve merak ettiğiniz konuların netleşmesini sağlayabilmek için sistem üzerinde birtakım incelemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulamayı mobil cihazınızda da sorunsuz bir şekilde kullanabilir ve raporlarınızı görüntülemenin yanı sıra randevu işlemlerini takip etmeyi de başarabilirsiniz. E-Nabız Manuel Randevu Ne Demek? Sorusunun yanıtını alabilecek ve randevu takiplerini başarıyla gerçekleştirebileceksiniz.

Hastanelerden alabileceğiniz randevular için MHRS sistemine giriş yapmadan E-nabız ile manuel randevu olanaklarından faydalanabilirsiniz. Randevuların ay, hafta veya gün olarak görüntülenmesini ve takip edilmesini kolay hale getirmektedir. Üzerine tıkladığınızda randevunuza dair tüm detaylara hızla ulaşmanız mümkün olacaktır. İleriki tarihlere randevu almak istediğinizde Randevu Al butonu sayesinde hedefinize ulaşabileceğinizi vurguluyoruz. Sizler de tek bir sistem ve ekran üzerinden tüm işlemlerinizi rahat, konforlu ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Yeni muayene tarihlerinizi kısa yoldan takip edebilir ve yaklaşan randevularınızla ilgili SMS ile bilgilendirmeleri alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.