E-Nabiz

E-Nabız Bilgisayara Nasıl indirilir

17.01.2023
E-Nabız Bilgisayara Nasıl indirilir

e-nabız bilgisayara nasıl indirilir diye merak ediyor olabilirisiniz. Çünkü e-nabız sisteminin masaüstü görünümü olduğu kadar mobil görünümü ve uygulama şeklinde indirilmesi de söz konusudur. En doğru bilgiler ile bu konuda da sitemizden yararlanabilirsiniz.

E-Nabız bilgisayara nasıl indirilir

e-nabız bilgisayara indirilebilen bir uygulamadır. Bu sayede masaüstü görünüm ile uğraşmak yerine direkt bilgisayarınız ile kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Bunun için Windows 7, 8 ya da 10 yeterlidir. Bu Windowsları kullanan kişiler, bilgisayarlarına uygulamayı kolaylıkla indirebilir. Bunun için indirme yapmalısınız. Online olarak Sağlık Bakanlığı’ nın internet sitesinden e-nabız indir seçeneği vardır. Buradan bilgisayarınıza indirirsiniz. Ardından kurulum aşamasını gerçekleştirmeksiniz.

  1. İndirme ve kurulum işlemini tamamlamanız gerekir.
  2. Program kurulduktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  3. Kolay kurulum ile sistemi istediğiniz aman bilgisayardan da kullanabilirsiniz.

Üç adımda kolay ve etkili bir kurulum deneyimi sunabilmek adına bu uygulama avantajlarından yararlanabilirsiniz. E-nabız sisteminin getirdikleri ile birlikte her zaman sağlık verilerini ister akıllı cep telefonu ve tablette isterseniz de masaüstünde uygun kullanım sağlayabilirsiniz. Sağlık verilerinin kaydedilmesi, kullanıcıların her zaman tahlillerini, raporlarını, muayene geçmişini görmesini sağlar. Reçetelerini vatandaşların kendilerinin de görmesini kolaylaştırır. Böylelikle vatandaşların kendi bilgilerini kontrol etmesini de kolaylaştırır. Hastane, aile sağlığı merkezi ya da sağlık verilerinin her alanda ortak bir platformda kullanılması büyük kolaylıktır. Sizler de IOS ya da Android işletim sisteminin dışında bilgisayarlarınıza da bu sistemi indirmek için Sağlık Bakanlığı’ nın sitesinden yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.